sevgiliyi mutlu edecek bir sürpriz

merhabalar sevgili romeo ve julietler

aklımda birkaç fikir var aslında ama siz değerli duyuruculara danışmadan yapmayayım dedim.
ilginç fikirler çıkar umarım.
yalnız yüzyüzeyken yapabileceğim bir sürpriz olsun.

bugüne kadar her buluşmamızda gül götürdüm.
artık gülden ben sıkıldım. ne yapsam bi değişik bişeyler lazım bana.
yardım edin şu karındaşınıza.

bir sürpriz olarak gül götürme.

şaka şaka.
yemek yapabilirsin, tatlı sohbet, tatlı bir ortam. kadınlar samimiyetten başka bir şey çok beklemiyor aslında. erkek arkadaşım bana yemek yapsa ve masa hazırlasa havalara uçuyorum her seferinde. güzel bir film ile de süsleyebilirsin.
  • kirazıseviyorum  (10.09.13 14:24:11)
Bu sefer de papatya gotur. Saka saka yazasim geldi, aklima bi sürpriz gelirse yazcam valla editleyip

  • Idonthaveausername  (10.09.13 14:24:52)
karıya kendini götürüyorsun. daha ne istesin.

bir karıyı şu dünyada tek mutlu edecek şey erkektir. kendinden başka ek şeylere alıştırma karıyı. kıymetini bilmez yoksa senin.

aç kolunu "erkeğin geldi" de. bak bakalım mutluluğa. 1000 gül alsan o kadar mutlu olacak mı karı.

şımartıp yüz vermeyin şunlara çok
  • necat  (10.09.13 15:04:43)
bu sefer yapacağın sürprizde aslında hiçbir şey yapma. elinde gül olmayınca işkillenecektir zaten. alışmış kudurmuştan beterdir. kafana kakmaz inşallah.
sonra öyle çok ama çok sıradan bir günmüş gibi takılın.
ama işin zor be koçum, alıştırmışsın sen şimdiden. geçmiş olsun.
  • cliquot  (10.09.13 15:05:53)
@necat adlı kullanıcı kaç kere karı demiş bulunuz.

arkadaşım yaban filmini çok izledin heralde, sene 2013 karıya kendini götürüyon, karıyı şımartma çok, alıştırma karıyı. sırtından sopayı karnından sıpayı eksik etme falan kalmadı bıraktık onları. biz daha çok birbirimizi seviyoruz falan.. şirinlikler, tatlılıklar...

farrytikki2
mug yaptır ya da mug al çok güzel çiftler için muglar var beraber içtikçe birbirinizi hatırlarsınız.
  • kirazıseviyorum  (10.09.13 15:08:22)
her buluşmamızda gül götürdüm derken? nası bir ilişkiniz var anlayamadım sizin.

  • klisedenolenvar  (10.09.13 15:29:00)
gül götürme. işkillensin. kızsın. saldırsın. sen ya her gün her gün bi yere kadar diyip gıcık et.

ama öncesinde:

araban varsa oturacağı koltuğa önceden gül koy.
eve gidecekseniz evin içine güller serpiştir.
yemeğe çıkacaksanız garsondan rica et, onunla gül organizasyonuna giriş.

kısacası önce yokluğunu hissettir, sonra sevindir.
  • spatzle  (10.09.13 17:20:19)
gül reçeli götür çiçek kalmamış bunu aldım de ertesi gün için kahvaltıya davet et

  • denizrocket  (11.09.13 01:27:23)