[]

kahve tipi

1-) French press ile kahve makinası (naylon filtre olanlar) için çekilen kahveler farklı değil mi? French press için çekilen kahveyi normal kahve makinasında kullanamam dimi?

2-) Normalde kahveyi starbuckstan paket olarak alıyordum fakat malum olaylardan sonra pek de sıcak bakmıyorum. Normalde Nero'nun kahvesini tüketiyorum ama açıkcası çok da uzman değilim bu konuda. İçip tavsiye edebileceğiniz orta sertlikte kahve var mıdır?


 
1-) french press - kahve makinesi - espresso vs için farklı farklı kalınlıkta çekilir.

2-) kendim kahvefabrikasi.com üzerinden alıyorum. bazen 4*125 gr kampanyası oluyor. farklı farklı kahveleri alıp deniyorum, incelemenizi tavsiye ederim.
  • spadram  (10.09.13 00:44:51) 
2-)Özel bir şey aramıyorsan Tchibo'nunkiler çok uygun ve fena değil, üstelik 50 gr bile alıp deneyebilir, daha sonra beğendiğinden devam edebilirsin.


  • april12th  (10.09.13 03:12:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.