cinsel performans

Arkadaşlar, yeni bir kız arkadaş var.

kızla 3-5 defadır güreş tutuyorum.

ya yoldan gelmiş oluyorum, ya iki gecedir uyumamış oluyorum, zaten su ara stres cok yuksek neyse gureste cok cok erken pes ediyorum.

dinlen, stres yapma gibi tavsiyeler vermeyin. cozum lazım yoksa rezil olacagım.

levitra var mı kullanan, bir sefer kullandım ertesi gun ayağa kalkamamıstım. yarım yutsam fayda eder mi ?

baska cozumler, hem cinsel guc, hem de erken pes etmememek icin

lutfen yardım acil :)

mac yarın.

snickers ya da maximus ye. gezideyken resmen enerji sponsorumuz olmuştu o ikisi.

  • pain of liberation  (09.09.13 23:28:42)
inanman gerek psikolojik olarak , milli maçta olduğunu falan düşün :)

tatlı enerji vercek birşeylerde ye maçtan 2-3 saat önce.
  • zlatanibrahimovic11  (09.09.13 23:28:44)
uyku çok iyi gelecektir sana, boşa zaman harcama hiç hemen şimdi vur kafayı yat.

  • [silinmiş]  (09.09.13 23:28:50)
Maca çıkmadan elizabethle tanis, durumun icin en acil çözüm bu görünüyor :)

  • yoshimakuse  (09.09.13 23:29:14)
Enerji veren afrodizyaklar ye de sevisirken bosal. Adam ilk tiki üst seviyede tutmak istiyor

  • yoshimakuse  (09.09.13 23:30:35)
maç öncesi yoğun alkol ayrıca gün içinde 2 posta mastürbasyondan sonra git kızın yanına eğer hala aynı durum var bir doktara görün abi

  • RaZeus  (09.09.13 23:30:56)
mesir macunu ye panpa. oranı kaçırma sakın bizi de şaapma :)

  • lionel andres  (09.09.13 23:32:16)
alkol tam tersi etki de yapabilir, alkole abanma bence riskli. maçtan önce çift idman yazıyorum, stresi de azaltır, iyi olur.

  • sansli pipi  (09.09.13 23:38:18)
Sabah seksi net.

  • 70x100  (09.09.13 23:41:04)
elizabethi tavsiye etmiyorum isteği azaltabilir.. kafayı rahatlat önce.. :) ayrıca 1 şişe kırmızı tuborg iyi gelir.. :)

  • asabi  (09.09.13 23:48:19)
redbull, snickers falan yemek enerji vermiyor bence, sürekli redbull içen biriyim içmediğim zamandakinden farkım olmuyor enerji bakımından. eczaneden bu iş için üretilen haplardan al, kesin memnun olursun.

  • neil manke  (09.09.13 23:56:25)
(bkz: cialis)

durmak yok yola devam. yan etkisi de çok çok az.
  • mimilo  (10.09.13 00:26:55)
yan etkisi olmayan bir şey arıyorum.

doğal yöntemler nedir ?
  • Çuvaldızı  (10.09.13 00:46:49)
Yas kac? 30'dan kucukse enerji verici bir seyler (snickers, maximus, badem, ceviz, kuru kayisi -bonus: bolca cilekli sut ;)- ) 30 ustu ise cialis vs...

Iki round kendinizle guresin, ucuncu, dorduncu roundlari uzun tutmaniz icin avantaj saglayin, altin madalyaya kosmayin, birinci gelmeye calismayin, rakibinizin birinci gelmesine musaade edin, bakiyorsunuz siz yenecek gibisiniz, onun yenmesi icin baska oyunlar deneyin.
  • yarin bos musun  (10.09.13 01:05:22)
bir ay önce 30 oldum.

hep bunlar sigaranın marifeti aslında.
  • Çuvaldızı  (10.09.13 01:08:27)
cialis demişler, al panpa. özellikle uzun bir maraton düşünüyorsan, onun dışı böyle tek seferlik için hem sana hem de ilaca yazık.

  • cedric tweedledee  (10.09.13 01:36:42)
30 üstü ise ilaç diyorsunuz, kalbimizi kırıyorsunuz beyler, ayıp oluyor ama :)))

  • nereye bu gidis  (10.09.13 11:51:32)
Benim de kalbim cok kirildi dostum... benim de kalbim cok kirildi... :)

  • yarin bos musun  (10.09.13 13:05:38)
maç ne güreş ne la. senin olaya bakışın baştan hastalıklı.

  • sarkisi beyaz  (12.09.13 18:28:31)