Masturbasyon yaparken yakalanmak

Selam duyurucular.
Var mı böyle hikayeleriniz? Anaya, babaya, abiye, ablaya, kardeşe yakalandınız mı hiç?
Tepkiler nasıldı?

Evet baylar bayanlar; anlatmak isteyen beri gelsin.

10 yildir yaparim hic oyle bir anim olmadi inanir misin. herhalde utancimdan yerin dibine girerdim.

  • bohr atom modeli  (09.09.13 22:21:33)
inci sozlukte bu konuda bi baslik vardi. millet anilarina anlatiyordu. bulursam link atarim

  • 1917  (09.09.13 22:24:24)
var.

13 yaşımda abime yakalandım. son anda şortumu çektim ama anladı yani. deri dönüp çıktı salondan. utanmıştım.

lisede anneme yakalanmıştım. onda da son anda çektim şortu. bir şey demedi, yorum yapmadı. utanmıştım.

kız arkadaşıma da yakalanmıştım. üstelik şortu falan da çekemedim. kapıyı açıp girmiş, kulağımda kulaklık vardı. :/ kapıda bana bakıyordu son hatırladığımda. yorum yapmak dahi istemiyorum.

rezalet tek kelimeyle.
  • sen git ben geliyorum  (09.09.13 22:24:37 ~ 22:25:40)
abime yakalandım. napıyon çakal dedi çıktı gitti. yıllar önce olmasına rağmen hala üzerimize yapmayasın diyor ibne..

ondan başka son anda şort çekme durumları annem yakalayınca oldu. çok porno yakalatmıştım eski zamanlarda ama.
  • psychosocialll  (09.09.13 22:26:08)
Ben de (erkeğim) babama yakalanmıştım. 14-15 yaşlarında. Öyle hemen de toparlanamadım yani çok yoğun bi andı. Çok kızmıştım o utançla çok bağırıp çağırmıştım "öyle pat diye girme içeri bi daha" diye. Gülmüştü o da. Bir kaç gün yüzüne bakamamıştım.

  • norek  (09.09.13 22:31:37)
10 yıldır çok şükür başıma gelmedi. unutulmaz bi anı olurdu herhalde

  • dieselsingle2  (09.09.13 22:32:50)
babama yakalandım lisede el arabasına mı biniyorsun pezevenk dedi. güldü geçti

  • RaZeus  (09.09.13 22:36:00)
Lisedeyken babam bir anda odaya dalmıştı, bilgisayar ekranındaki porno filmi görünce "Ooo kolay gelsin!" diyerek çıkmıştı. Hiç utanmamıştım, anormal miyim lan?

  • uctu uctu yazar uctu  (09.09.13 23:04:49)
anam evde hatunun uzerinde bastı daha ne olsun..hacı kadın çıktı gitti azını bile açmadı buyuksun ana.

  • jamswety  (09.09.13 23:18:48)
14-15 yaşlarındaydım babam bir seferinde aniden odama girmişti. O sırada harbiden bi arkadaşla chatleşiyorduk babam msn penceresini kapattığımı görünce nerelere giriyon çıkıyon bakiyim sen?! gibisinden bi soru yöneltmişti ben de napiyim baba porno sitelerinde dolanıyorum işte demiştim. Adam +1 yorum bile yapamadan odadan çıkmıştı garibim.. :)

  • psmstc  (10.09.13 02:12:58 ~ 02:14:04)