Güzel mi pampalar?

www.arabulvar.com

rengi hariç evet.

  • devilred  (09.09.13 20:48:18)
abi sarı bu ya. yapma gözünü seviym.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (09.09.13 20:49:46)
uyumlu bişeyler giyilirse güzel olabilir

  • ayakkokususeveninsan  (09.09.13 20:50:30)
böyle sarı mı rengi, yoksa acaba gerçekte hardala kayar mı. renk biraz riskli öyle arada giyerim diyorsan al.

Ama pek çok şey ile giymek istiyorsan alma daha koyu erkeksi bir renge yönel derim.
  • zigi  (09.09.13 20:52:14)
bi de şu renkleri var:

www.arabulvar.com

renkler kötü ama model hoşuma gitti ne bileyim :(
  • mattiadestro  (09.09.13 21:00:12)
en azından yeşil daha tercih edilebilir duruyor.

  • la traviata  (09.09.13 21:17:04)
ilk resim kesinlikle olmamış, ılık ayakkabısı gibi.

  • beni boyle sev seveceksen  (09.09.13 21:20:21)
sonradan eklediğin yeşil ve kırmızıya kıyasla sarı derim ben. Kırmızının tonu o kumaşta kötü durmuş. Erkeklerde renk modasını kim başlattı diyeceğim ama tüm modacılar gayken normal tabi. bana sorarsan ilk tercihin en iyiymiş. İlla üçünden bir taneyi alacaksan sarıyı al, daha çok şeyle giyebilirsin ve doğru renklerle erkeksi hale getirebilirsin o ayakkabıları.

  • zigi  (09.09.13 21:33:10)