kedisi kaçanlar bakın hele

bulundu eeşoğleşşek.

şimdi benim kedim kaçmış. bende değildi. bir haftadır yaşadığı bir evden kaçmış. ortamı tanımaz etmez. dönebilir mi eve? dönerse ne zaman döner? acıkınca döner diyorlar ama bu mal sokakta bir şey yerse ne olacak? sindirim sistemi çok hassas dışarda yememesi de lazım. delirmek üzereyim.
ilan işlerini hallediyoruz. ama ben gerçekten öleceğim. nasıl döner? döner değil mi? bir de ne kadar uzaklaşabilir kediler? bizim evimiz yürüme mesafesiyle 15 20 dakika uzaktaydı, oraya gider mi? giderse kimseyi bulamaz kapıcım da puştun teki götürüp çöpe atar. nasıl yapıcam ya?

o yakında bi yerdedir garanti. ev kedisi uzağa kaçamaz. evin etrafını iyice araştırın köşede bi yere pısmıştır o

  • zombie0  (09.09.13 18:59:36)
döner. bi kaç günlüğüne bakması için verdiğim arkadaşımdan kaçıp gelmiş bizim eve ki hiç dışarda yaşamış bi kedi değildir. bizim ev sahibi de görüp "aa bizim kiracının kedisi" diyip haber vermişti bize.
bence her iki evin etrafında da bakının, kapıcıyı ya da komşularınızı tembih edin.

  • rayde  (09.09.13 19:02:57)
keser döner sap döner gün gelir kedi döner.

  • zlatanibrahimovic11  (09.09.13 19:03:00)
Ya dışarda yapamaz değil işte, korkup pısmıyor yani, bünye sokağı kabul etmiyor ama çok cevval piç. Daha önce de sokaktaki kedilerle örgütlenip bize cephe almışlığı var. Daha önce sokakta yaşamışlığı da var hatta evden atılmış benden önce. Perişan olmuştu bulduğumda o hale düşerse ölürüm ben asla affedemem kendimi.

  • mutevazi  (09.09.13 19:07:10)
Kapalı odanın kapısını açıp pencereden atlamış ibne. Kendini insan sanıyor kapı açmak ne lan.

  • mutevazi  (09.09.13 19:22:09)