kredi kartı tavsiyesi

selamlar efendim,

eski kartım 25 yaşını doldurmam nedeniyle iptal olduğu için yenibir kredi kartı çıkarttırmak istiyorum, aradıklarım şunlar:

- yurtdışında olduğum için genellikle uçak bileti satın alırken kullanacağım kendisini, o nedenle 500 tl - 1000 tl arası bir limit yeter bana.

- kart aidatı ödemek istemiyorum.

- mümkünse bol taksit seçeneği sunan bir kart (bonus veya world özellikli)

borç son ödemesi 2 gün geçtiğinde eve zırt pırt trelefon edip "12 tl borcunuz var ödeyin" demesin bana zaten en geç 1 haftada yatırıyorum. bu çok saçma gelebilir ama fortis'in (şimdi teb oldu) world kartını kullanırken 3-4 kere geldi başıma. hayır ailem sonra panik yapıyor, bir de miktarı söylemiyorlar onlara doğal olarak. en son annem, kenara çekip "oğlum borç batağında mısın?" falan dedi lan.

tavsiyeleriniz nelerdir?

garanti flexi'ye bak bi. bonus cardın kampanyalarından katılım ücreti ödeyerek yararlanırsın. kart ücreti yoktu galiba.

  • sutlu nescafe  (08.09.13 21:24:16)
aidatı olmayan kart varsa banada söyleyin lan.
ama bu e-fatura mı ne diye bir zımbırtı varmış onu yapınca aidat gelmiyormuymuş neymiş ama hiç bir fikrim yok.

  • patron stayla  (08.09.13 21:25:50)
ziraat bankası öneriyorum tabiki. herkese vermiyorlar bildiğim kadarıyla ama şansınızı deneyin.

@patron stayla

çoğu kart iki tane faturaya otomatik ödeme talimatı verince aidat almıyor.
  • sarhosken alinan hesap  (08.09.13 21:39:57)
axess ya da garanti.

bu arada çoktaksit, çok bonus imkanı olup da kart aidatı istemeyen hiçbir kart yok.
  • kamera motor  (08.09.13 21:41:23 ~ 21:41:53)
iş bankası maximum kart. İş bankası candır. aidat alırlarsa bir telefonla hallolur.

  • anonymice  (08.09.13 22:37:43 ~ 22:38:05)
Mil Puan veren miles&smiles var bonus card destekli. Onada bakabilirsin. Aidat mevzusunu bilmiyorum ama.

  • sozluge bi daha geldigimde aldigim nick  (08.09.13 22:46:02)