bi entry vardı hatırlayan var mı?

telefonda ya da internette tanıştığı bir kıza bağlanmasını anlatıyordu.Sürekli telefonla konuşuyorlardı.Kızla buluşmak için inşaatta çalışıp para biriktirmişti.Kızla buluşmaya gittiğinde kızın evli ya da sevgilisi olduğunu öğrenmişti.Bunalıma girip kendini işe vermişti.böyle bi entrydi hatırlayan var mı?

bende hatırlıyorum.

ama hangisi bilmiyorum
  • efrasiyab87  (07.09.13 22:17:30)
Biri sözlükten bana mesaj atmış duyuruyu görüp. Hocam benim o entry'nin sahibi #31782272 ... Konuyu öyle özetlemişsin ki "saf gnç diyarbakır'da inşaatlarda çalışıp istanbul'lu kızın oyuncağı oldu" hissiyatı yaratmış :) Yapıyor insan böyle aptallıklar, gerçekten o bir anlık boşluk... Aradan yıllar geçti ve ben bir daha kimseye aşık olamadım. Şikayetçi değilim, aşık olunca sağlıklı düşünemiyorsun ve doğal olarak her şey sarpa sarıyor.

Bak sana bir şey itiraf edeyim... Aradan yıllar geçti ama ben o ortaklar caddesinde, o beni 6 saat beklediği yerde yolum düştükçe gider otururum. Bir sigara içer ve bu yola neden çıktığımı hatırlarım. İçimde ne aşk kaldı ne de öfke... İstanbul'a sonradan gelenlerin iddalı bir hali vardır ya hani, belli bir noktaya ulaşacaklarına inanırlar. O kadar kolay değildir, çok zorlanırsın hatta bırakıp dönmek istersin... İşte o zaman oraya gider ve bu yola neden çıktığımı hatırlar, yoluma devam ederim...
  • soupe anglaise  (08.09.13 11:39:52)
saf gnç diyarbakır'da inşaatlarda çalışıp istanbul'lu kızın oyuncağı oldu.

hergenç kızların oyuncağı oluyor bir devir maalesef.

ya çok çakal yada çok piç olanlar tam tersi durumda oluyorlar.

kızla hiç görüştün mü, kız sonradan haberi oldu mu, kızın şu anki durumudur vb bir şey biliyor musun peki?
  • efrasiyab87  (08.09.13 12:35:25)
@neferkitty teşekkür ederim :)

@efrasiyab87 entry'de bahsettiğim gibi sonradan beni aranıştı ama artık evli biri olduğu için kızıp kapatmıştım telefonu. Onun dışında bir iki kere gizli numaradan arayıp çok cılız bir iki kelime fısıldamıştı ama ben konuşmayıp kapattım. Yani düşünsene hem artık evli bir kadın etik olarak zaten uygun değil o ayrı ama sevdiğin insan her gece bir başkasının koynunda uyuyor... Evlendiğini öğrendikten sonra ona olan sevgim bitti. Fakat numaramı hiç değiştirmedim ayrıldık ayrılalı. Gün gelip sözümü tutmayı başarabilirsem beni arasın diye. Aşık olduğum için değil, sadece söz verdim... Aşkın nelere kadir olduğunu ve hayatta her şeyin para, pul ve şan şöhret olmadığını unutamayacağı şekilde öğrensin diye...
  • soupe anglaise  (09.09.13 10:24:00)