breaking bad- mad men- game of thrones'dan hangisini izleyeyim?

seçenekleri üçe indirdim. sizce hangisini, neden izlemeliyim? başka önerilere de açığım..

breaking bad laylaylom bir dizi. game of thrones daha sanatsal. sana kalmış.

  • dokunmakalbime  (07.09.13 02:36:40)
breaking bad tabii ki. Ama sabırlı ol.

breaking bad'e laylaylom diyeni taşlarlar.
  • oğlum çok zor lan  (07.09.13 02:36:52 ~ 02:37:13)
Ne tür dizilerden hoşlanıyorsun. Daha önceden seyredip beğendiğin bir kaç diziyi yazarsan daha sağlıklı cevap verilebilir.

  • sforza  (07.09.13 02:37:40)
daha önce hiç bir diziyi bitirmedim o yüzden belirtmemiştim. yani oturup akıllı uslu izleyeceğim ilk dizi olacak.

  • tadin kaldi  (07.09.13 02:40:34)
meyveli ağacı taşlarlar. breaking bad o kadar iyi ki, game of thrones'daki bütçenin kimbilir kaçta kaçı kullanılmasına rağmen aynı imdb puanları var. (9.4tü sanırım). o kadar iyi ki, böyle bi sonuca rağmen laylaylom diyenler çıkabiliyor.

  • icim urperiyor  (07.09.13 02:41:05)
game of thrones 'u at dışarı.
mad men ve braking bad'de oyunculuklar mükemmel,ben breaking bad'i tercih ederdim ikisinin arasından.

  • jpsartre  (07.09.13 02:42:14)
üçü de ağır ilerleyen diziler, öncelikle bunu bi göz önünde bulundur. game of thrones kapılması çok kolay bir dizi, kolay alışır, vazgeçemezsin. breaking bad ilk başlarda ciddi sabır gerektirir, ama bir yerden sonra ipin ucunu öyle bir kaçırır ki kalpten gidecek gibi olursun. mad men ise çok emek isteyen bir dizi, diğerlerinden çok çok daha ağır ilerler, fakat hayatı sorgulatır ve diğer iki diziden de daha çok bağlanırsın bir yerden sonra. game of ve bb aksiyon sayılabilir, mad men direk dram. ona göre değerlendir.

velhasıl kelam üçünü de izle ama hangisi daha cazip geldiyse ondan başla, üçü de izlenmesi gereken diziler.
  • cansins beybi kolonya  (07.09.13 02:43:18 ~ 02:44:20)
Tavsiyeleri iyice mundar etmek istemem ama ben Mad Meni tek geçerim. Ha Game of Thrones seyrettiğinde "oha amk böyle dizi mi olur" diyebilirsin. Herifler uydurdukları ırklar için dil bilimcileriyle dil yaratmışlar hesap et.

  • sforza  (07.09.13 02:45:00)
ya da daha önce dizi bitirmediysen sevdiğin filmlerden birkaç örnek ver, ona göre kesin bir cevap verelim.

  • cansins beybi kolonya  (07.09.13 02:52:58)
tartışmasız game of thrones. çabuk biter zaten..

  • istenmeyen evlat  (07.09.13 02:58:02)
dün gece breaking bad'a başladım. 2 bölüm izledim. çok sardı. kaliteli duruyor ve merak uyandırıcı, keyifli, kara komedimsi.
tavsiye ederim.

  • pinkket  (07.09.13 09:55:38)
mad men
breaking bad
game of
  • nereye bu gidis  (07.09.13 10:05:22)
bb.

  • papillon7  (07.09.13 18:41:30)
mad men

  • aitlik eki alamayan  (10.09.13 16:28:19)
kesinlikle breaking bad.
yalnız başlamadan zaman planlamanı iyi yap hocam, sardı mı bırakamazsın işten güçten düşersin :)

  • mrcnm  (10.09.13 16:36:15)