Motosiklet için HGS

HGS etiketini motosikletin neresine yapıştırmak lazımdır? (Rüzgarlık camı olmayan bir scooter hayal ediniz).

Teşekkürler.

kask?

  • mattiadestro  (07.09.13 01:10:26)
kaska bağlanan kitler var ama kullanışlı bulmuyorum.
misal ben haftada bir köprü kullandığım için cüzdanımda taşıyorum geçerken bariyerin ortasına çekip cebimden çıkartıp elimle yukarı tutup öyle geçiyorum sonra yerine sokuyorum tekrar.
ama her gün geçseydim farın üstüne bir aparat yaptırırdım. oraya takar çıkartırdım.
  • agy3  (07.09.13 02:55:09)
yapıştırma, birkaç yapıştıran gördüm ön cama vs. iğrenç duruyor. hatta bugün adam harleyin ön maşasına takmış görür görmez ne yaptın be abicim yorumunu yaptım.

çok yakın bir motorcu arkadaşımın da dediğine göre, hgs okutmadan geçiş yaptığında plakaya bakıyor ve plakaya kayıtlı hgs varsa hesabınla eşleştirip bakiyenden düşüyorlarmış. biraz internetten araştırdım ve bu olay doğruymuş. yardır gitsin uğraşsın pezevenkler. ceza kesme durumunda direk itiraz ediyorsun ve plakana kayıtlı hgs olduğu için direk düşüyor ceza.

her sene yeni bir olay çıkartıyorlar başımıza birilerine rant sağlamak adına 2-3 seneye hgs'de değişir. motora yapıştırıp, çirkin görüntü çıkarma ortaya bırak onlar uğraşsın peşinden..
  • uu1  (07.09.13 05:24:54)