[]

Torrent diye bisey varmis

En son sizin yasinizdayken (20li yaslar) torrent falan indiriyodum sonra zengin olunca biraktim torent islerini :p
Simdi yine lazim oldu bir program indirmem lazim test etmek icin. C4D kisaca.
Hangi torrent sitesi en iyi en guzel en temiz ?


 
bu adam zengin oldum diyo ya.. torent vereni döverim :))


  • coripack1  (07.09.13 00:27:44) 
eğer girebiliyorsanız pirate bay

ama tuhaf bir yasak geçmişi var türkiye'de. mahkeme tarafından engellenmiş olabilir zira ben girerken arkadaşlarım giremiyor.
  • king lizard  (07.09.13 00:27:52 ~ 00:43:44) 
isohunt


  • i walk away in the shadow of dorian gray  (07.09.13 00:32:24) 
piratebay için en kötü makat.org buradan kurun, güvenlidir.


  • pasp  (07.09.13 00:35:10) 
piratebay e giriliyor.


  • oğlum çok zor lan  (07.09.13 01:30:57) 
fakirliğin alemi yok.gir al programı madem zenginsin :pppppp


  • glamdr1ng  (07.09.13 14:38:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.