doğum günü için hangi çiçeği almalı

kız arkadaşım olmaya aday kişiye çiçek buketi yaptırmayı düşünüyorum ama hangi çiçekleri seçsem bilemedim, yeryüzünün en güzel çiçekleri hangileri? terazi burcu kadınının hangi çiçekler hoşuna gider? bir de çok orijinal minik bi not yazmak isterim ama onu da bilemedim, insan aşık olunca kilitleniyo mu ne anlayamadım

papatya al bulabilirsen. Güzel çiçektir papatya.

  • basond  (06.09.13 09:44:25)
orkide bir harikadır.

  • uzunuzunilgi  (06.09.13 09:49:16)
www.ciceksepeti.com

buraya bir bak,bunlar bu seviyedeki ilişki için fazla deme arada çok hoş dediklerim de var yani.
  • uzunuzunilgi  (06.09.13 09:52:21)
Bittabi papatya

Ama boyle ucubik essek papatyasi degil, gelirken yoldum geldim izlenimi verecek minnak olanlarindan
  • cecilia  (06.09.13 10:06:31)
papatya bencede iyi fikir ama dün baktım eşşek gibi papatyalar, hocam bu mevsimde kır papatyası nerden bulurum ben

  • sifirdokuzucuolanvarmi  (06.09.13 10:16:23)
burcunu bilmem ama ben orkide alsam çok hoşuma giderdi.
ya da böyle rengarenk bi buket de yaptırabilirsin.

  • neira  (06.09.13 10:20:18)
orkide de olabilir bak, sağol eski dostum =)

  • sifirdokuzucuolanvarmi  (06.09.13 10:31:08)
kır papatyası dağlarda olur fakat bu mevsimde zor. ancak ilkbaharda bulabilirdin. gerçi papatyagiller familyası çok geniştir ve tamamının fenolojisini bilmiyorum. illa bir yerlerde vardır ama onun için de tüm türkiyeyi dağ bayır gezmezsin herhalde

  • pek vokal  (06.09.13 10:42:29)
zamanım dar, ama bildiğiniz bi yer varsa gider toplarım = )

  • sifirdokuzucuolanvarmi  (06.09.13 10:50:36)
neredesin?

  • basond  (06.09.13 10:56:53)
orkide overrated. papatya en güzeli.

  • freya  (06.09.13 11:06:37)
bursadayım, abi papatyayı bulamıyoruz ama nabalım. not ne yazabiliriz?

  • sifirdokuzucuolanvarmi  (06.09.13 11:16:50)
bursada nerededir bilmiyorum da mesela yalovada seralar hep bir arada. oraya gidip sorabilirsin. onlarda illa istediğin tarz papatya vardır.

  • pek vokal  (06.09.13 11:29:59)
Kızın sizin duygularınızdan haberi var mı? Orkide oha dedirtebilir, söyleyeyim. Mırın kırın edilen o büyük papatyalar (gerbera) bence gayet hoş olur.
Ayrıca yazacağınız notu da elaleme danışmayın Allahınızı severseniz ya! Duygular sizin duygularınız.

  • saatgeceninonikisi  (06.09.13 11:37:46)
Yalova yakın bana gider alırım, tamam kızmayın buldum ne yazacağımı = )

  • sifirdokuzucuolanvarmi  (06.09.13 11:39:30)
haberi var duygularımdan.

  • sifirdokuzucuolanvarmi  (06.09.13 11:39:45)
orkide alsam, almazdım. sevmiyorum ben. ama papatya sevmeyen kadın gerçekten yoktur bak.

gerçi bence kızın çiçeğe bakışını öğren. ben mesela çiçek ticaretine karşıyım, biri çiçek hediye edince alırım ama hoşuma gitmez açıkçası. saksıda alınırsa belki...
  • mutevazi  (06.09.13 16:06:03)