Hepimizin dertleri var ,Nedir dertleriniz

Evet nedir derdiniz ?

işyerim evime çok uzak. günde 3 saatim yolda geçiyor. bunun totalda 1.5 saati ise sıkış tıkış bir minibüste. bunu hak ettiğimi düşünmüyorum. teşekkürler.

  • roket adam  (05.09.13 01:26:54)
Çok şükür çözlemeyecek büyük derdim yok,
Ev Kredisi ödüyorum işte böyle yani,

  • basond  (05.09.13 01:27:11)
roket adam +1 10 gün sonra okulum başlayacak ve haftaiçi her gün tramvay+metrobüs+otobüs 1.5+1.5 saat yol çekeceğim. başka bi derdim yok.

  • xenophobe  (05.09.13 01:29:42 ~ 01:29:51)
üniversite 4. sınıf çok yoğun yahu. sevdicekle birbirimize zaman az kalacak diye dert ediyorum. tıp ve diş hekimliği okuyok.

  • bir ileti paylastim  (05.09.13 01:30:11)
istanbul'a cuma akşam mı gitsem cumartesi sabah mı bilemiyorum. planı ise hiç yapmadım, onu düşünmem gerek.

sevgilim çok erken yatıyor, konuşamıyoruz hiç. konuşmak isteyince de gereksiz asabileşiyor.

1 haftadır kedim eve gelmiyor.

dişimdeki dolguyu nasıl becerdiysem kaydırdım. dişimin sivri kısmı yanağımı yara yaptı.

çalışmam gereken birkaç şey var. tembellik edip yapmıyorum. vicdanım rahat değil.

bir de 2 senedir başıma bela olan bir durum var. bitecek gibi, hadi bakalım.
  • devils trill  (05.09.13 01:31:33)
2 ay sonra askere gidicem. çok acayip bi duygu lan. sevgili ile görüşmek için aileme bir kurs var ona geliyorum diye yalan söyledim. hala üniversitesini okuduğum şehirde bomboş vakit geçiriyorum. bu aralar ayrılacak gibiyiz 2 ay daha bomboş olacağım.

1. hiç sevgili olayı olmasaydı da rahat rahat kasıma kadar gezseydim?
2. düzgün sevgili olsaydı da rahat rahat gezseydim?
  • dieselsingle2  (05.09.13 01:41:37)
ailemi düşündüm maddi nedenlerle üniversiteyi bıraktım. şimdi 1-2 .. 4-5 sene derken işsizim, cebimde 5 kuruş para yok. ay sonunu toplayabildiğim işlerle getirmeye çalışıyorum. iş başvurularım kabul edilmeyi geçtim incelenmiyor bile. ha çevreme sorsanız beni kendini yetiştirmiş, saygılı, sevgili, çok kafadar görüyor. bilmiyor ki içimde ne fırtınalar kopuyor. kimsenin yüzüne bakamıyorum, dışarı çıkmak istemiyorum. ilişki desen arkadan vurulduk. buda geçer diyerek ömür geçer mi? aylık çıkan bir dergiye yazıyorum. yazı işlerine laf çarptırıp anlasın diye uğraşıyorum. bu iş senin cv'nde iyi referans olacak deyip 1 yıldır para vermiyorlar. belki önüm açılır diye bekliyorum. açılmıyor! çıkıp dışarı isyan etmek istiyorum olmuyor ulan. Allah herkesin gönlüne göre versin...

  • synche  (05.09.13 01:51:16 ~ 01:57:42)
kendimim

  • Ufuk  (05.09.13 01:53:50)
Kendimim +1

  • Idonthaveausername  (05.09.13 02:07:40)
herkesin öküz çıkması, insan tanımadaki acizliğim.
yarın erken kalkacağım, uykum yok.
dördüncü sınıfta alttan üç dersim var, korkuyorum.
ilişkilere bir dakika imrenip diğer dakika onlardan soğumam.
repeat'e aldığım şarkının iki dakika olması sonucu yaşadığım sinir.
izlediğim dizinin bi sezonunu bitirmem ve sadece tek sezon kalması, sonra bekle dur senelerce.
böyle yazdıkça sorunlarımın çıkması. evet bu da sorun artık.
anket doldurmam.
"insanlarının dertlerini okuyunca kendi dertlerini mi unutuyorsun?" diye soramamam.

sevgiler.
  • it's just a cigarette  (05.09.13 02:09:07)
hiç kahve sevmeyen birisiyim, sabah sporundan sonra kahvaltı yaparım hep, bugün öncesinde bir büyük filtre kahve içtim, midem bulandı, ağrıdı :(

daha kahvaltıcı çocuk gelmedi, ona da üzüldüm. açım aç. gelsene oğlum.
  • [silinmiş]  (05.09.13 08:50:27)
Çok şükür halimize halledilemeyecek sıkıntımız yok

  • Bostan  (05.09.13 09:15:47)
havalar serinledi :/

  • yuto  (05.09.13 09:25:41)