hırvatistan tatili için önerileriniz

sevgili romalılar 2 arkadaş turistik gezi amaçlı vize sorunu olmadığı için hırvatistana gitmeye karar verdik. yalnız turla mı gidelim yalnız mı gidelim. yalnız gidersek nasıl bir yol izleyelim hiç bilmiyoruz. daha önce gidenlerden yardım bekliyoruz.

hırvatistan'ın schengen'e dahil olduğunu bildiğinizi varsayarak:

sırasıyla,

zagreb
plitvice national lakes
split
dubrovnik

şeklinde bir rota izleyip hırvatistan'ı bitirebilirsiniz.
  • kaynaklari etkin kullanamayan iktisatci  (05.09.13 01:41:59)
90 gün altı olursa vizeye gerek yok şeklinde bir yazı okumuştum ama tekrar mı vize uygulamasına geçildi. bir karar veremediler ya

  • kendicoplugundeotenhoroz  (05.09.13 01:44:19)
O kalkti sef. Hirvatistan schengene dahil oldu artik.

  • brkylmz  (05.09.13 07:12:47)
Turla gitmeyin
@kaynaklari etkin in plan guzel
hostelde kalin, gezi icin de biraz arastirma ve tourist infirmation ofislerine ugramaniz yeterli
  • sttc  (05.09.13 07:22:15)
1 Marttan itibaren vize başladı ..1 marttan 2-3 önce gittim ordan biliyorum

  • kerem75  (05.09.13 09:00:28 ~ 09:00:51)