aileyi üniversite kaydına götürme sorunsalı?

dostlar yarın kayıt için yaşadığımız şehire 2 saat mesafedeki üniversiteye kayıt yaptırmaya gidicem. aile bireyleri büyük kardeşin açık öğretim okumasından dolayı bu olayları yaşamadı daha önce. eminim çocuklarının okuduğu üniversiteyi, yurdu filan görmek istiyorlardır.

peder sağlık sorunlarından dolayı gelemez zaten. anne ve büyük kardeşi götüreyim diyorum.

ne diyorsunuz doğru bir karar mı?

üniversite kaydına yalnız gitsen daha doğru olur.

  • rock n roll  (04.09.13 22:27:12)
götür tabiki adettir,üniversiteye kayıtta çoğu okul hala çocuk olarak gördüğü için ailenin yanında olması ayrıca bir artı olur. bunun yanında annen gurur duyacaktır,sevinsin kadın

  • GibsonRules  (04.09.13 22:27:35 ~ 22:28:33)
götür tabi görsünler. götürmemenin bir anlamı da yok zaten.

  • albayrak  (04.09.13 22:28:19)
pek doğru, pek güzel bir karar

  • panthera onca  (04.09.13 22:28:26)
götür, bir sürü insan ailesiyle geliyor çekinmeye gerek yok.

  • quasiromantic  (04.09.13 22:29:53)
aynen mutlaka götür herkes getiriyor..

  • goodyes  (04.09.13 22:30:07)
neden dogru bi karar olmasin? anneniz istiyorsa yapmalisiniz. belli ki heyecanlanmis ve sizi orada görmek istiyor. eger sirf anneniz kardesiniz yaninizda kayda geldiniz diye dalga gecip sizi " utanc icinde " birakmak isteyenler veya bu tarz düsünenler de olursa, bu onlarin utanci olmali. Cekinceniz nedir bilmiyorum, fakat cekinecek bir sey yok, dogru veya yanlis bi kararlik bi durum da yok. anneniz bir sey istemis, cok gelmez bence üniversitenizde gecirdiginiz 1 saat.

  • dilaraa  (04.09.13 22:30:48)
Götür bence de yoksa adam yerine koymuyolar 27 yaşında olsan da. Özellikle yurt meselesinde.

Not: Tecrübeyle sabittir
  • purusha  (04.09.13 22:31:47)
gotur tabiki dalga gecme filan olmaz filmlerde olur o. Annenin gozundeki gururu hic bir seye degismezsin.

  • evil genius  (04.09.13 22:41:21)
yurt kaydına da okul kaydına tek gitmiştim ben. sorun olmadı tek gitmem ama imkanım olsa ailemden birileriyle giderdim. ki sizin aileniz de görmek istiyormuş o ortamı. kesinlikle birlikte gidin derim ben.

  • okuyamıyom ben ya  (04.09.13 22:45:25)
2-3 gün önce annesiyle gitmeye utanan bi bebe vardı, millet ne der falan

götür tabi en güzeli. ne mutlu yanında götürebilecğein bi ailen var
  • la noix  (04.09.13 22:55:17)
Onemli adimlarda imkanlar elveriyorsa aileden birileri ile olunmasi gerektigini dusunurum hep
Universite kaydi muhim birsey, anneni kesin gotur
Severler, sevinirler, duygulanip aglasildi zamaninda (hep annem agladi valla ben aglamadim)
  • cecilia  (04.09.13 22:57:15 ~ 22:59:08)
üniye gelen aileden bağımsızlığını fazla ilan ediyor heralde direk red etmek değil amk bazıları olayı çok yanlış anlamış.
gitmek istiyorlarsa gitsinler bidaha yüksek ihtimal mezuniyetine gelecekler.

  • jedilance  (04.09.13 22:58:43)
Goturun tabii hem mutlu oluyorlar hem de kendileri yerlestirdikleri icin icleri rahat ediyor.Benim de universite kaydima annem,babam,kardesim hep birlikte gelmisti;kayda gelenlerin buyuk cogunlugu da oyleydi.

  • fraise  (04.09.13 23:08:56)
götür. 6 sene önce babam gelememişti içinde kalmış mezuniyette öğrendim :)

  • mistreated  (05.09.13 00:24:34)
Götürmezseniz, sonradan pişman olursunuz. O heyecanı ve sevinci mutlaka tatsınlar, yaşasınlar.

  • compadrito  (05.09.13 04:26:00)
götür yahu ne olacak, ama sıkılırlar o sırada onu söyleyeyim. babam beni okulda bırakıp arkadaşıyla kadıköy'e inmişti mesela.

  • blues buzz  (05.09.13 13:25:06 ~ 13:25:18)