hannibal (dizi olanı)

nasıl arkadaşlar? demin cnbc-e'de fragman'da gördüm dr. lecter lafı falan geçti. film ile bağlantılı mı karakterler falan? izlenir mi bu dizi?

hopkins reyizi arar mıyız ki?

Severek takip ediyoruz. Mads Mikkelsen de hastasıyız.

  • soulpuppet  (04.09.13 16:48:40)
daha çok red dragon kitabıyla bağlantılı karakterler. clarice bulamazsın mesela.

hopkins ayrı mads reyiz farklı. bambaşka oynuyor hannibal'ı. çok başarılı.

lecter sever herkesin izlemesi gerekir.
  • kelbukel  (04.09.13 16:50:08)
ben çok heycanlı başladım izlemeye ama çok yavaş ilerliyor. izlerken artık kes, doğra ye artık diyesin geliyo...

  • nick konusunda kararsizim  (04.09.13 16:56:38)
gayet kaliteli

  • ssyumusakg  (04.09.13 17:04:33)
çok iyi başta biraz soğuk durabilirsin ama içine çekiyor sonra.
yemek sahnelerine özenmiyor değilim, insanın canı çekiyor.

  • bass solo take one  (04.09.13 17:14:39)
doktor henibıl gayet başarılı. hopkins reyizi ben aramadım şahsen. ama lawrence fishburne'e ısınamadım, biraz yapmacık geldi bana. tabii matrix'i 500 defa izlediğim için başka bir rolde görmeyi yadırgamış da olabilirim :) onun dışında bana da biraz ağır akıyor gibi geldi. bir de benim gibi aklı bi karış havada izleyicilerin kafası karışabilir, olayların hangisi gerçek hangisi varsayım diye :)) bazen aklıma bir şey geliyor, birkaç saniye dalıp gidiyorum sonra "bu nerden çıktı lan" diyorum, abinin kafasından geçenler çıkıyor :)

  • kül  (04.09.13 20:10:09)