Shop and miles?

bonus falan yerine bari mil biriksin istiyorum garanti kullanıcısıyım ama başvuru ekranında sadece Miles&Smiles var, shop n miles kalktımı ki?
yurt dışında american express yerine shop n miles kullanımda fark varmı bide?

Evet, yeni adı Miles & Smiles oldu.

AmEx olanı %15-25 fazla mil veriyor MasterCard versiyonuna oranla.
Başvurunca default olarak Mastercard ve AmEx veriyorlar bir arada.
  • cakabo  (04.09.13 15:52:38)
Ödül bilet alımı için mutlaka ayrıntılı okuyup kartı öyle alın. Sonra bir işe yaramayan puanlarınız için üzülmeyin. >> www.turkishairlines.com ve www.turkishairlines.com
avans olarak verilecek millerin geri alınması da çok önemli. Astarı yüzünden pahalıya gelebilir.

Ben bunu kullanıyorum ve öneriyorum. Hiç bir teferruatı yok. Bi inceleyin; www.maximiles.com.tr
avans mil kullanırsanız, bir yıl içinde puan olarak eksik kısmı harcama yaparak kazanmanız gerekiyor. Diyelim ki yapamadınız. Faiz ücret ceza ödemeden eksik kısmı kartınızdan tahsil ediliyor. en güzel bu.
  • cliquot  (04.09.13 16:13:06)
Yüksek limitli kullanıcı değilseniz miles and smiles'ta biriktirme zaten pahalı, sonrasında vergisi falan var falan. Ama star alliance biletlerini işletebilmek iyi, eğer seyahat ediyorsanız. Ben pegasus kart kullanırdım hsbc'den, güzelce birikiyordu, işe de yarıyordu. Sonra hsbc'den çıktı, başka bankaya gitti.

  • whoosie  (04.09.13 16:59:32 ~ 17:00:17)