[]

istek 2 müzik

öncelikle melaba;

1,dün avrupa yakasında burhan hap almış çamaşır yıkarken çalan müziği bilen var mı?(eğlenceli bir müzikti)

2.wipeout ta etap geçişlerinde ve sonunda çalan müziği nolur biri bulsun artık sevabına 2 dua öğrenip okurum (harbi yaparım lan) böyle ıslıklı gibi şarkı sonradan bapbaapba gibi sözler geçiyor.

teşekkürler.

 
2-) Loutima - Levas Polka olabilir mi?
Dinlemedim ama ona benziyor söylediğin.

  • alkolik imam  (26.03.09 19:06:57) 
yok alkolik değil bi siteden 33 sn.lik kaydını buldum şarkının adı china drum yazıyor fakat bulamadım bir türlü yine de teşekkürler.


  • madrigal  (26.03.09 22:46:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.