wireless adaptör tavsiyesi

evet pcden kablosuza erişim için bu aletin şart olduğunu tespit etmiş durumdayız. şimdi bana kurulumu kolay, karda kışta çekim gücü azalmayan bir adaptör tavsiye edebilir misiniz? ya da şu nasıl mesela:

www.hepsiburada.com

tp-link'lere bak. hatta antenli olsun.

  • sutlu nescafe  (04.09.13 10:36:10)
linkini attığının özellikleri yeter sana ama evet tp-link gibi sıkıntısız markalara da bakabilirsin. Bulamazsan bunu da alsan olur yani.

  • inugard  (04.09.13 11:11:27)
Tp link bile yetersiz kalabiliyor ama iyi inca hiç alma..

  • redeath  (04.09.13 11:20:49)
Bir soru da ben ekleyeyim, yurtta her katta modem var ve internet sınırsız. Ama aynı anda çok kişi girdiğinden misal youtube'da video izlerken takılmalar oluyor.

Bu tür cihazlarla hızımı artırabilir miyim?
  • hadi ya la  (04.09.13 12:10:37)
arttıramazsınız hızı. cihaz sadece bağlantı kurar, bağlantı varsa, kesik kesik değilse hıza karışmaz. (elbette cihazın üst hız sınırı var ama zaten bizim internet hızları ona yetişemiyor)

  • nereye bu gidis  (04.09.13 12:25:32)
denizzz bir süre sonra gelip @hadi ya la gibi soru soracak bence.

apartman yönetimi hangi akla hizmet ortak internet kullanımına geçmiş merak ettim. herkese eşit bant genişliği vermeyi akıl etmişlerdir inşallah.
  • sutlu nescafe  (04.09.13 12:38:47)