Rock n coke özel yayını

selam arkadaşlar

yarın saat 20.00-22.00 arası ekşi sözlüğün radyosu sourberry'de rock n coke özel programı yapacağım. programda rock n coke ile alakadar soruları cevaplamaya çalışcağız. ve tabi rock n cokeda çıkacak grupların şarkılarını dinleyeceğiz. bir de programa katılıp hangi grup için gittiğinizi ve gecmis rock n coke tecrübelerinizi anlatabilirsiniz. yine en çok dinlemek istediğiniz şarkıları da iletebilirsiniz. ya ses kayıdı göndererek ya da canlı. isterseniz bu soruları bana mesaj yoluyla da cevaplayabilirsiniz.. katkılarınız çok önemli
tesekkurler

programı kaydedecek misiniz?

o saatlerde evde olmayacağım. daha sonradan dinlemenin bir yolu var mı?
  • leni 09  (03.09.13 21:41:54)
program kaydedilecek evet
bir şekilde kaydı ulaştırmaya çalışırım :)

  • omonia  (03.09.13 22:03:45)