Macera Kampı Önerisi

Böyle raftingli uçmalı atlamalı zıplamalı, konaklama ve bu tür etkinliklerin pakete dahil olduğu kamplar falan oluyor(muş) ya, işte böyle bir yere 1 haftalığına gitmeye niyetledik ancak bilemedik nereye gitsek.

3 veya 4 kişi, 25 yaş üstüyüz. Olympos gibi öğrenci kaynayan yerler istemiyoruz. Başta Fethiye diye düşündük ama başka yer de olur.

Ben veya arkadaşım gitti çok memnun kaldık diyebileceğiniz bir tesis var mı?

Bir de bu ayın 15inden sonra gitmeyi düşünüyoruz yer bulunur dimi? :/

kayaköy sanat kampına baktın mı..çadırlı fiyatları uygun oluyor..ama gitmeden bi ara derim..
" haydi kampa" var bide ona da bak..
ikisine de gittim.ama hangisi dersen kayaköy daha ağır basar..
  • pinkpinokyo  (03.09.13 16:22:14)
Sanat kampını hiç düşünmemiştik ama ondan ziyade daha ekşınlı şeyler istiyoruz.

Ayrıca çadır yerine çatılı bir konaklama imkanı olsa daha iyi olur.
  • inugard  (03.09.13 16:28:00)
sanat kampın da istediğin tüm aktiviteler mevcut..bi internet sitesine göz at derim.normal odalar var.
www.sanatkampi.com

daha ekşin,bol ekşin dersen "haydi kampa"
www.haydikampa.com
  • pinkpinokyo  (03.09.13 16:32:38)
gitmediğim ama duyduğum yerler:

Kartal Aydos macera parkı: tr.saysuevent.com

İzmir Uzay Kampı: www.spacecampturkey.com
  • kaset  (03.09.13 16:48:48 ~ 16:48:59)
fiyatları hakkında bilgi sahibi olan var mı bu tarz kampların

  • ceycey e  (04.09.13 02:25:40)
haydikampa'nın fethiye fiyatına nakit 902 diyorlar.

  • inugard  (04.09.13 09:14:58)