Kadıköy'de 800 liraya ev bulunur mu?

2+1 arkadaş soruyor :)

rasimpaşa civarıda bulunabilir bence.

  • tepedeki psychedelic adam  (02.09.13 19:11:14)
Hasanpaşa civarı da olabilir.

  • hadji  (02.09.13 19:15:02)
yeldeğirmeni.

  • achtundsiebzug  (02.09.13 19:18:53)
hatta acıbademde arkadaşlar 750'ye kalıyor.

  • achtundsiebzug  (02.09.13 19:19:15)
bulunur.

  • devilred  (02.09.13 19:20:20)
o dediğiniz yerleri kadıköyden sayıyor musunuz ki :)))

  • neira  (02.09.13 19:20:33)
bu dediğimiz yerleri kadıköy'den sayıyoruz (acıbadem hariç). siz saymıyosanız bulunmaz o zaman.

hem bak denk gelmişken:
twitter.com
  • tepedeki psychedelic adam  (02.09.13 19:25:22 ~ 19:28:33)
fenerbahçe, kalamış, suadiye, erenköy, göztepe civarında arıyorsan bulamazsın.

  • sutlu nescafe  (02.09.13 19:37:24)
rasimpaşa, hasanpaşa ve yeldeğirmeni kabaca kadıköy sahil, haydarpaşa garı ve söğütlüçeşme metrobüs hattı arasında kalan merkez mahalleleridir. hepsi kadıköy iskelesine yürüme mesafesindedir. oralar kadıköy'den sayılmayacaksa neresi sayılacak merak ettim.

cevap olarak da şu sıralar güzel bir ev bulunmayabilir tam öğrencilerin gelme zamanı ama biraz şans işi tabi, söylenen yerlerde bulunabilir.
  • daha once yazilmis mi bilmiyorum  (02.09.13 19:40:03)
bana sadece kendi oturduğum cadde kadıköy gibi geliyo :P
ama yani simdi hasanpaşa ve rasımpaşanın neresi olduğunu bile bilmiyorum nasıl kadıköy sayayım?
acıbadem 4yol falan da yürüyerek 20 dk sürüyor öyle kadıköy mü olur zaten acıbadem diyo işte adı üstünde

suadiye erenköy falan oralara hiç girmiyorum beşiktaş daha yakın
ya kadıköy işte canım stad ile moda arası :)
  • neira  (02.09.13 19:57:16)
stad-moda arasına üç haneli paraya kiralayabileceğin bi ev bulursan bana da söyle :D

rasimpaşa-hasanpaşa gayet ideal. 10 dk yürüyüver canım.
  • reavelyn  (02.09.13 20:38:25)
olum oralar nereler ya? kadıköy diye alakasız bi yere yönlendiriyosnuz bak
ben daha o dediğiniz yerlerden geçmedim demek ki kadıköy değil orlar

  • neira  (02.09.13 20:40:58)
@neira sen boğa heykelini ev olarak tut, yazlık olarak da beşiktaş iskelesini alırsın. kadıköy anlayışın bu herhalde. hasanpaşa dediğin yer boğa heykeline de rıhtıma da 10-15 dakika yürüme mesafesi. hep şehrin en merkezinde, empire state'te falan mı büyüdünüz arkadaş ya? ne bu gençlerdeki yer beğenmemezlik?

  • r_u_h  (02.09.13 21:03:03)
rasimpaşa, yeldeğirmeninde falan da bulunmaz arkadaşlar. sallamayın bir yerlerinizden. millet 850 liraya kutu gibi daire kiralığa çıkarıyor, duvarları rutubetten kabarmış ve çevrede böcek ölüleri falan var.

  • pain of liberation  (02.09.13 21:17:25)
acıbadem'i kadıköy'den saymıyosan ve kadıköy'de oturup daha yeldeğirmeni'nin nerede olduğunu bilmiyosan üzüldüm senin adına.
kolay gelsin.

  • achtundsiebzug  (02.09.13 21:28:59 ~ 21:30:29)
kadıköy'lü yazarlarının katkılarıyla sana özel bir kadıköy zirvesi yapmak lazım. hasanpaşa ve acıbadem'i kadıköy'den saymamak çok enteresan çünkü.

  • sutlu nescafe  (02.09.13 22:58:11)
yeldeğirmeninin neresi olduğu biliyorum.
haanpaşa ve rasımpaşa neresi bilmiyorum. önünden geçiyorsam bile adını bilmiyorum. salı pazarı hasanpaşaya taşındığından beri gözüm hiç pazar görmedi, demek ki hasanpaşayla alakam yok.

  • neira  (03.09.13 11:46:42)