Acil yardim.kazik yedim...

Kardeslerim acil yardima ihtiyacim var.suan Ankara esenboga havaalanindayim.istanbul aktarmali yurtdisina gidecektim.ama gelin görün ki,serefsiz internet saticisi firma,ankaradan sabiha gökcene,yurtdisi ucusumuda Atatürkten vermis.yani anlayacaginiz saat 12 gibi istanbul sabiha gökcene inecegim,saat 17:30 gibide atatürkten yurtdisina ucacagim.ama ben istanbulu hoc bilmem.taksi haric nasil kolay ve ucuz gidebilirim atatürke.kurban olam bi el atin...

Not:Bu mesaj Telefondan ve telas icinde yazilmistir.lütfen hatalar affola

sakin ol önce inince havataşa git direk onlar sana yardımcı olacaklar.

  • basond  (01.09.13 09:22:55)
Sabihadan havataş taksim servisine binin, taksimden de atatürk servisine. Endişelenmeyin, sorun olmaz.

edit: Ayrıca kazıklık bir durum olduğunu sanmıyorum, biletleri almadan havaalanlarını kontrol etmediniz mi? Satış siteleri en ucuz opsiyonu bulmak için en uygun havaalanını seçiyor aynı şehirdeki. Kontrol sizin sorumluluğunuzda aslında. (Suçlamak için değil siteye falan sinirlenip sorun etmeyin diye yazdım, olur böyle şeyler babında)
  • whoosie  (01.09.13 09:22:55 ~ 09:30:21)
Kardeslerim tesekkür ederim.whoosie kardes,sanirim haklisin.kazik degilde mallik var.Ama be kardes,biletimde dönüse sadece istanbul yaziyor.sabiha icin sabiha yaziyor ama,Atatürk icin sadece istanbul yaziyo.Bu olurmu Allasen...

  • yoruldumamayorgundegilim  (01.09.13 09:35:44)
Sen de haklısın :) Ama takma kafana, önündeki seyahati düşün, keyfini kaçırma. İyi yolculuklar.

  • whoosie  (01.09.13 09:38:10)
Ataturk Havaalanı IST diye geçiyor. Sabiha Gökçen ise SAW diye geçiyor.

  • alperz  (01.09.13 10:08:06)
sabiha gökçen'den yaklaşık 2 saatte atatürk havaalanına gidebilirsin. sıkma canını, uçağını kaçırmazsın.

  • vampir akrep  (01.09.13 10:23:19)
Valizini almayı unutma.

  • Ruprect  (01.09.13 10:27:03)