[]

blackberry'de, BIS paketi olmadan

bir halt edemiyoruz öyle mi?
youtube açılıyor ama blackberry world'den uygulama indirmek, BBM ile mesajlaşmak falan için illa BIS paketi lazım, doğru mudur? 
BIS yoksa blackberry çalışmıyor desek yeri. doğrudur hepsi için lazım.


  • kirazıseviyorum  (31.08.13 15:30:48) 
wi-fi'yi görmüyor ama bu alet =( yani tarayıcıden bir yerlere girebiliyorum. youtube videoları da açılıyor. ama bb app world sürekli şöyle bir uyarı veriyor: "bb id ile bağlanılamıyor. lütfen şimdi oturum açın veya daha sonra tekrar deneyin. bb id için veri hizmetleri gerekiyor ve mobil şebeke ayarlarında açılabilir."

3g ve wi-fi, ikisi de açık şu an. yeni id almaya çalışıyorum esasen şimdi, o esnada böyle oluyor.
  • vercingetorix  (31.08.13 15:49:52) 
bis alın onlarla olmuyor :/


  • kirazıseviyorum  (31.08.13 15:51:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.