Nasıl yapsak ? (alışveriş sorunsalı)

İnternetten bir ürün satın almak istiyorum, değeri 2000 tl. Elimde 2 tane kredi kartı var ikisininde limitleri yetmiyor, ancak limitleri birleştirip iki kredi kartıyla ödeme yaparsam alabiliyorum. Limit arttırma isteği yollamıştım internetten, hata olmuş isteğim reddedilmiş. 3 ay boyunca limit arttırma işlemi yapamazsınız dediler. Şimdi nasıl alabilirim ben bu ürünü, havale seçenekleri falan var nasıl oluyor onlar ?

2000 tl parayı bulup havale yapacaksın.

  • bigl0rd  (31.08.13 14:39:51)
cebinde bir miktar nakit varsa, en yuksek limiti olan kartina yatircaksin, borcun olmasa bile yatir, limit yukselir o sekildi, yatirdigin parayi da alcagin 2000tl lik seyden dusecekler

  • gordon sen misin ses ver  (31.08.13 14:44:33)
1363 tl limit kalmış en yüksek. 700 lira nakit bulup yatırmam mı gerekiyor yani ?

  • memories  (31.08.13 14:46:45)
hayır 700 lira çekmen gerekiyor.

  • bigl0rd  (31.08.13 14:53:29)
Hızlıal ve Hepsiburada 2 kart ile ödemeye izin veriyor diye hatırlıyorum

  • rebelmummy  (31.08.13 14:57:38)
aynen, 700 lira nakit yatirdin diyelim, limitin 2063 tl olucak, o 700 tl hesabinda + olarak kalacak, taksitle alcagini dusunerek soyluyorum her ay donem borcun ne kadarsa o +700den odeyecek otomatik, onu bitirince sen odemeye baslicaksin bir kac ay sonra. ama kredi kartin mil kartlarindansa mil hesabindan dolayi o kartlarda boyle bi sistem yok, bankayla bi gorus yine de oncelikle, ben simdiye kadar sıkıntı yasamadim bu sekilde

  • gordon sen misin ses ver  (31.08.13 15:00:14)