evlen diye baskı yapan kadın iş arkadaşı

kendisi 2 sene önce evlendi, muhabbetimiz var ancak çok yakın arkadaş da değiliz. ne zaman konuşsak konuyu buraya getiriyor "evlenip barklan artık" filan diyor. benden 2 yaş küçük bu arada teyze gibi bir şey değil.

niye böyle yapıyor olabilir? garibime gidiyor çünkü soramadım da kendisine.

patates bir akrabasını/arkadaşını yamayacak birini arıyor olabilir.

  • cek  (31.08.13 08:43:48)
yav hee heee de geç hacı.
işyerimde öğle arasının tek mevzusu benim medeni durumum, hala bıkmadılar a.q.
ben eğlenilecek adamım evlenilecek adam değilim de.
arkadaşa katılıyorum aklında birisi var galiba.
  • seyduna6687  (31.08.13 09:09:50 ~ 09:10:27)
sanane lan salak işin gücün mü yok de.

muhabbetine sokayım de.

senin gibi birine denk gelmekten korktuğumdan evliliğe karşıyım de.
  • Somuchwin  (31.08.13 09:41:45 ~ 09:42:05)
"evlenmelik kız bakıyorum" de niyeti çıkar ortaya :)

  • kakao  (31.08.13 09:49:04)
nelerden konuşuyorsunuz bilmiyorum ama belki de senin sözlerinden dolayı en iyi çözümün bu olduğunu düşünüyordur
kendisi evlenmiş ve sana ısrarla evlen diyorsa evliliğinden çok memnun kalmıştır ve sana da tavsiye ediyordur mutlu olman için

  • neira  (31.08.13 10:14:31)
Arkadaşı vardır olabilir,
Belki muhabbetinizde sıkıldım of gibi şeyler geçiyorsa oraya getiriyor olabilir,
konuşacak konu bulamıyor olabilir.
  • basond  (31.08.13 11:12:18)