sevişme süreniz ne kadar?

ön bilgi: sevişmeden kasıt ön sevişme (foreplay) hariç, direkt yakın temas (interaction) yalnız.

soru 1.. ortalama sevişme süreniz ne kadar? çok zorlasanız ne kadar arttırabilirsiniz?

soru 2.. biri size bazen günde 3 kere, 2'şer saat seviştiğini söylüyor. ne düşünürsünüz?
a) atma ziya.
b) mümkün ama bu evrende değil.
c) hangi haptan içtin ağbi?
d) karı koca olmalılar.
e) ama bu benim.
f) yaağğnii, olabilir galiba.
g) çok standart bir şey bu.
h) 2 saat mi, çok azmış. :/
... (cevap şıkların içinden olmasa da olur, bi' yorumlama gerekli bana aslında.)

edit:
soru 3.. ortalama 1,5 saat kulağa nasıl geliyor peki?

i) baya issizmissin. hayatinin dortte birini seksle mi geciriyorsun yalama olmuyor mu
derim

  • babamasoliimbananickaldirsin  (31.08.13 03:18:14)
şartlara göre değişiyor. zaman yoksa en verimli şekilde hallediliyor. he zamanım bol mu o zaman uzun uzun sevişilir tabiki. kondisyona bağlı aslında. düzenli olarak yapınca süreyi rahat uzatıyosun.

imkansız değil o ama zamanın bol olacak hiç işin olmayacak. yaparsın yapmıştır. ama boku çıkar öyle lan
  • durbikonusucaz  (31.08.13 03:19:02 ~ 03:19:30)
1-çok uzun değil ama hep aynı da olmuyo. bazen oluyo 3-5 dakkada geliyo ve durduramıyorum, bazen oluyo 10-15 dakkayı geçiyo ve isteğe bağlı uzatabiliyorum. (15 dakkayı geçmiyo la yalan söylemiyim ama bu güne kadar çok zorlamışlığım yok)

2-3 kere çok değil ama 2'şer saat abartı.
  • mosakale  (31.08.13 03:24:56 ~ 03:25:21)
1-bana bağlı

2-boşalma süresine bağlı
  • eyyor  (31.08.13 03:27:28)
yapma ya, ben de yunanistan'ın ekonomi durum raporuna bağlı sanıyordum. çok sağ ol cidden.

  • jack of hearts  (31.08.13 03:30:38 ~ 03:31:52)
10 ila 30 dakika

2 saat nedir ya. Adam icin hadi eyvallah calisir yapar da kadının halini düşünemiyorum
  • Eureka  (31.08.13 04:20:16)
1-40 dakka felan. sonrası kinetik enerji ile enerji üretimine dönüyor
2-tavşan soyundan geldiğini düşünürüm

edit: güzel sallamış denmiş,cidden şaşırdım. duyuru erkeklerinde böyle iktidarsız arkadaşlar olması kötü sonra biz yalancı oluyoruz.

dostlarım 30-40 dk gayet normal bir süre,iğneye vs gerek kalmıyor. haftada 3-4 gün sex yapan,başka fizyolojik ya da psikolojik bir sorunu olmayan her erkek rahatlıkla gerçekleştirebilir.

ancak 3-13 dk sevişme maalesef normal değildir. halk dilinde erken boşalmadır ve en kısa zamanda bi üroloğa gidilmesini tavsiye ediyorum.

Duyuru Sağlık Ekibi

ediy: 6 ayda bir üroloğuma gidiyorum ve bizon gibi sağlıklı olduğum raporlanmıştır.

aloha bitchez

he amk he ben iktidarsızım
  • GibsonRules  (31.08.13 08:13:24 ~ 10:53:34)
Şöyle olabilir. Ayda bir kez 2 gün görüşüyorsanız, bu sürenin çoğunu da seks yaparak geçirirseniz olabilir.

2 günde 30 35 kez, ortalama yarım saat sevişme süresi benim için rekor böyle bir ilişkide.
  • [silinmiş]  (31.08.13 08:32:17)
bakıyorum da millet güzel sallamış :)

burada bilimsel bir çalışma yapılmış sen ona inan (sonuç: ortalama 3-13 dakika)

www.news-medical.net

bir de şöyle düşün. porno dediğin şeyde geciktirici iğne vurularak çıkıyorlar ve giyinik başlamadan boşalmaya kadar 20 dk sürüyor. bu da yukarıdaki araştırmayı doğruluyor. hadi pornoları bırak, millet sevgilisi ile sevişmelerini kaydedip internete koyuyor, aç onları izle hangisi 1 saat sürmüş allah aşkına?

Ha şöyle olmaz mı? olur. Eğer erkek iktidarsızsa, ereksiyona geçebilmesi bile 15-20 dakika sürüyorsa ve sert kalamıyorsa kısacası sertleşme problemi varsa 10 saat de boşalmadan durabilir. böyle arkadaşların ciddi anlamda tıbbi tedaviye ihtiyaçları vardır.
  • cek  (31.08.13 08:48:16 ~ 09:06:41)
bunu fark ettim on sevisme ne kadar uzun surerse biraz daha sure artiyor bende yinede 10-30 dk arasi simdilik.

  • evil genius  (31.08.13 10:06:54 ~ 10:08:14)
cek masaya koymuş.

güzel kardeşlerim gidin 1-2 araştırma yapın. Google'dan arayın, o kadar uçulmayacağını tıbbi veriler arasında görürsünüz zaten. bizim millet açmaya kaçmaya meraklı millet. Cima dahi edemeden erken boşanan tipler dışarda 40 dakka yaptım kobra gibiyim tepkisi gösteriyorlar.

yok duyuruda dahi uçtum kaçtım şöyle hatunla birlikte oldum diyen 1isi vardı mesela, adamla özel konuştuk herif ergen çıktı, liseyi daha yeni bitirmiş. GEçtim öyle yapmayı etmeyi, adam bakirdi. şu an ne durumda bilmiyorum.

Sİz yapamıyonuz, bu erken boşalmadır, diyenleri de zaten 2 dakikalık bir bilimsel araştırma ile yalanlamak mümkün. çok takılmayın bunlara
  • efrasiyab87  (31.08.13 10:37:30)
1.round 15dk 2.round 30dk 3.round 40dk civarı bazen sabaha karsı 4.süde çıkıyor :)

  • denizrocket  (31.08.13 12:21:42)
Benim üroloğum yok, 6 ayda bir üroloğa gitmeyi gerektirecek bir durumum da olmadı ama çevremdeki onlarca insanın ve kendi tecrübelerime dayanarak 15 dakikalık bir sürenin gayet normal olduğunu düşünüyorum. Ayrıca internette basit bir araştırma yaparsanız bu sürenin ortalama değerlerde olduğunu göreceksiniz.

  • creepy  (31.08.13 15:59:36)
şimdi dakika olayına hiç girmeyeceğim ama bir benzetme belki faydalı olur:
100 mt, 400 mt koşan atlet de yoruluyor yarış sonunda, maraton koşan da. tempo önemlidir, hiçkimse 100mt temopsuyla maraton koşamaz.
biraz araştırma ve düzenli idmanla sprint de atarsınız, kross da koşarsınız.
  • spankenstein  (31.08.13 16:04:16)
o değilde süreyi nası ölçüyosunuz cidden çok merak ediyorum. sevişmeden önce ve sonra saate mi bakıyosunuz? ne biçim kafanız var lan

  • s e ff a f  (31.08.13 16:06:52)