1750 tl'ye kadar laptop

call of duty gibi oyunları kasılmadan oynayayım, 3d çizim programlarını kullanabileyim, internete girsin yeter. max 1750. 2-3 gün içinde alacam. ne önerirsiniz? tşk.

oncelikle bilgisayar islerinden cok anlamadigimi belirteyim fakat yakin zamanlarda cizim programlari falan kullanacak bir laptop ihtiyacim olmustu sonra almadim ya neyse oradan arastirdigim kadariyla
aradigin alette i5 veya i7 islemci olmali
en az 4 ve ustu gb ram
oyunlar icin en az 2 gblik bir ekran karti ekran karti meselesi baya bir karisik yanliz, bu arada zincir elektronikcilerdeki satis elemanlari pek bir sey bilmiyor senden benden farkli (bana oyleleri denk geldi 5 6 yer gezdim) marka olarakta en cok dell-lenovo 2. kademe asus toshiba tavsiye ediliyor
hpyi ise yerden yere vurmus herkes yeter artik vurmayin adam öldü demek istiyorum
  • panthera onca  (31.08.13 00:47:07)
casper alma, işlemci i5 olmasın, i7 olsun. 2010'da i5 işlemcili bir casper aldım masaüstü ama şu an pişmanım. ulan oyundan çıkıyorum pc 5 dakika kendine gelemiyor.

  • neil manke  (31.08.13 01:20:59)
casper alma +1 i5 alma +1 ama bazı i5'ler i7'lerden kaliteli oluyor araştır. bilindik markalara yönel, sony toshiba falan. hp de alma. genelde insanlar ram'ine falan bakıp alır, yapma öyle bir şey. oku bol bol donanımhaberi falan. bana sorarsan önem sırası işlemci ekran kartı ram şeklinde olmalı. sonuçta ram yenilenebilen bir şey.

  • zazazaraeta  (31.08.13 01:22:52)
i7 zaten o konuda hem fikiriz ekran kartında önemli olan ram değildir nvdia serisini araştırabilirsin casper laptopum var aynı şartlar altında toshiba ile yarışıyor fakat benim aletin fanı ses çıkarırken toshiba sus pus kalıyor o yüzden toshiba alabilirsin call of duty oyunları o kadar ağır değildir uçmana gerek yok tabi 3d çizim olayını bilmiyorum

  • RaZeus  (31.08.13 02:29:30)