lise diploması kayıpken üniversiteye kayıt olmak

www.eksiduyuru.com

burada da bahsetmiştim, aöfe gittim, "biz almıyoruz" dediler, mezun olduğum liseye gidip durumu anlattım.
liseden kabaca anlatayım, gerekirse taratırım da belgeyi, şöyle bir şey verildi;

xxxxxxx lisesi okulu müdürlüğüne
okulunuzdan xxxx yılında almış olduğum diplomamı kaybettim. öğrenim durumumu bildiren bir belgenin verilmesini arz ederim.

imza ve öğrencinin bilgileri

tc
xxxxxx ili
xxxx lisesi okul müdürlüğün
belgenin
tarihi: 29/08/2013
nosu: xxxx
diploma kayıt örneği
dilekçe sahibi xxxxxx tc kimlik nolu xxxx doğumlu xxx oğlu xxxx'in xxxxx lisesi okulundan xxxx tarih ve xxx sayılı diplomayı almaya hak kazandığı resmi kayıtların incelenmesinden anlaşılmıştır.

tarih ve ıslak imza ve mühür.

bu belgeyle üniversiteyi kayıt olabilir miyim?

benim de diplomam yoktu kayıt oldum diploma öğreneği yazıyodu verdiğim a4 kağıtta fjghfhg

  • mula  (30.08.13 11:40:24)
diplomanın kaybı halinde tek seferlik verilen bir belge var..
ablamın arkdaşı da kaybetmişti ben onun için gidip almıştım o belgeyi.. şimdi üniversiteyi bitirmek üzere..

sıkıntı yok yani, ama o belgeyi de kaybetmeyin..
  • senialanaglasinalsinsikinicaliyabaglasin  (30.08.13 11:54:49)
kayıt olabilirsin.

  • zgrydn  (30.08.13 11:56:51)
okulun "kayıtta istenen belgeler"ine bak.
"mezuniyet belgesi" benzeri bir ibare vardır muhtemelen, yani mezun olduğunu belgeleyen herhangi bir resmi belge işini görür.

  • dafaiss  (30.08.13 12:48:51)
olabilirsin 2 gün önce ben de bu şekilde(aynı belgeyle) kayıt oldum

  • patates baskı  (30.08.13 13:25:47)