İddaa acemisi ve yarıda kalan maç

AZ - Atromitos maçı hakkında soracağım.

"57. dakikada teknik bir arıza dolayısıyla stadyumda yangın çıkması sebebiyle karşılaşmanın Fransız hakemi Antony Gautier mücadeleyi tatil etti. UEFA'dan yapılan açıklama göre karşılaşma yarın TSİ ile 12:00'da kaldığı yerden seyircili olarak devam edecek."

Bu durumda kuponda hangi sonuc kabul görecek, kupon iptal mi olacak?

Maç 0-1 deplasman takımı lehine devam ediyordu.

kuponda bu maçın tutmuş kabul edilecek ve oranı 1 olarak kabul edecek. diğer maçların tuttuğu taktirde paranı alabileceksin.

  • fuerteventura  (29.08.13 22:36:15)
24 saat içinde oynanırsa o sonuca göre, 24 saat içinde oynanmazsa o maç yokmuş gibi hesaplanıyor kupon.

  • kivanc1  (29.08.13 22:36:33)
iddaa'nin resmi sitesinden;

f) Bir karşılaşma iptal edilir veya ertelenirse ve karşılaşmanın nihayet oynandığı tarih program'da resmi olarak
belirtilen günü takip eden takvim gününden (müsabakanın oynandığı ülkenin yerel saatiyle) daha sonraysa veya ev sahibi ya
da deplasman takımının hangisi olduğu ile ilgili değişiklikler yapılır veya rakiplerden biri değişirse, tüm bu hallerde
iştirakçilerin karşılaşmanın ilk golünü atana yönelik bahisleri kabul edilir ama oran bir (1,00) olur.
  • theduffman  (29.08.13 22:40:25)