[]

Fotoğrafını beğeneyim mi?

şimdi face de arkadaş değiliz ama ortak arkadaşımızla aynı fotoğrafta, yakın arkadaşı tarafından etiketlenmiş. yakın arkadaşı da bende ekli değil ama bi iki merhabalaşmamız vardır. kız ona olan ilgimi biliyo ama kızla da hiç konuşmadık. yani şimdi beğensem o da görücek. napiym beğeneyem mi?
 
seviyorsan git beğen bence.


  • la traviata  (29.08.13 14:29:59) 
beğenme gerek yok böyle sululuklara.


  • baldur  (29.08.13 14:31:51) 
beğen gitsin ya üzerine alınırsa da alınsın noolcak. boş bir anına gelir de gösterdiğin açık ilgi hoşuna bile gider. ltfn bğnmi geri alr msn yaaa:S:s derse de kaçarsın zaten kızdan


  • alice practice  (29.08.13 14:51:03) 
beğen kanka


  • saksı  (29.08.13 15:29:07) 
hoşlandığın kız için her şey mübahtır. beğen tabi ki.


  • fuzzy olmak istemistim  (29.08.13 15:42:44) 
gerek yok beğenme


  • shafuck saiser  (29.08.13 19:28:28) 
ekle kızı?


  • nzessia  (29.08.13 21:12:45) 
ekle.konuşmaya başla. merhabalaştığın bi gün başına gelen, ilgi çekecek enteresan bi olay yarat. komik,eğlenceli bi olay olabilir.
örnek:
-o gün selamlaşmıştık hatırlıyomusun?
-evet (evet dediyse hafızasında ufakta olsa bi yer işgaliyeti söz konusudur)
-seni gördükten sonra eve gittim.otsbir çekcektim.bi gittim ev yok.tüpü açık bırakmışım,bina havaya uçmuş.
-hay allah tüh.
falan..
gerek yok böyle beğeneyim mi falan.
  • davidoff dick size  (03.09.13 15:55:36 ~ 15:56:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.