İçinden çıkılmaz smartphone sorusu !!

iphone 4 kullanıcısıyım. iostan sıkıldım. ios 7 gelse bile biraz olsun sıkıldım. sorum şu;

iphone 5 mi alayım(işim garanti olsun) yoksa htc one mı alayım? bir bilen bir fikri olandan mantıklı yorumlar duymak isterim.

s4. one bekledim aylarca ama onun ağırlığı ve aluminyum kasanın sıcaklığı illallah dedirttirir.

  • carnicero  (28.08.13 22:17:54)
2 aydır falan iphone5 kullanıyorum. sıkıldıysan bile mantığını seviyorsan ios'un git iphone5 hatta bekle yeni çıkacak neyse ondan al. 3 aydır bilgisayar kullanmıyordum. telefon bile daha güzel geliyor, windows'tan tiksindim. hoş android'i zaten hiç sevmemiştim.
telefon takılıp durduğunda, işletim sistemi şişip kasmaya başladığında kafayı yiyeceksin çünkü. tabii şarjın az dayanmasından iphone'la yemiyorsan... :)

  • flamesoul  (28.08.13 22:31:46)
bende 2bucuk sene iphone 3 kullanip sonrasinda guncelleme sorunu baslayinca gecen sene 4s aldim. yaklaşık 6 ay sonra ios tan sıkıldığımı hissedip samsung s3 aldim. fakat instagrami ve diger sosyal medyayi cok fazla kullanan biri olarak olmaz olsun android diyorum. iosta olan çoğu app androidte yok. sözlüge mobil girmek ayni fakat duyuruda anasayfa sekmesi calismiyor. ve birsürü sorunla karşılaştım. hatta dayanamayip ipod touch 4.nesil almistim ama yok yani olmuyor hic bisey bi iphone in yerini tutmuyor tatilim bittiginde de yeniden iphone alicam.

diyecegim iphone 4te yavaslama ve guncelleme sorunu yasamana biraz daha var fakat çok iyi dusun benim gibi bin liran çöpe gitmesin.
  • camiroquay  (28.08.13 22:40:08)