istiklalde kokorec

Nerede yiyelim? Burali degiliz acik tarif super olur. Tesekkurler.

balık pazarı'nda (çiçek pasajı'nın yanı) şampiyon kokoreç var.

ama pek tavsiye etmiyoruz orasını. ızgarada gerçek kokoreç her zaman daha iyidir. bunların nerede olduğunu bilmiyorum. arkadaşlardan tarif eden olur sanırım. en kötü ihtimal için yazdım burayı.
  • mea maxima culpa  (28.08.13 21:18:09)
istiklalde galatasaray lisesini bulunuz. onun karşı çaprazında balık pazarında şampiyondan veya mercandan veya dilediginiz bir yerden yiyebilirsiniz.

  • la traviata  (28.08.13 21:19:42)
balık pazarında yemeyin. öyle kokoreç olmaz.

  • sifirin altinda  (28.08.13 21:21:58)
Balık pazarında, şampıyondan 30 metr eilerde sağsa bir yer var. Daha esnaf, daha samimi, daha içten :) kokoreç sonuçta, içten olmalı.

  • denemebirikiüç  (28.08.13 21:23:26)
galatasaraydan tophaneye inen yol var. tophaneye inince yolun sağında süper bir kokoreçci var. ya da tophane'den çıkarken boğazkesen yokuşunun başı diye tarif edeyim.

aperatif kokoreçti adı yanlış hatırlamıyorsam. çok beğendim geçen orasını. çok güzel ızgara kokoreç.
  • mea maxima culpa  (28.08.13 21:31:53)
beşiktaşa inin gala kokoreçe gidin. kabalcının caddesinden girince sol tarafta kalıyor. gittiğinize değecektir.

  • eskiden sizofrendim simdi iyiyiz  (28.08.13 21:33:31)
mmc +1 yada golden de yiyin balık pazarında emin olun ben yıllardır ordan yiyorum midyeyi de kokoreçi de

  • Dönmezer  (28.08.13 21:37:30)
istiklalde ki heryerde kokorec yiyen biri olarak istiklalde kokorec mi yapıyorlarmis diyorum ben. yalniz gala kokorec digerlerine gore fana yapmasa da hic biri izmir kokoreci degil maalesef

  • camiroquay  (28.08.13 21:43:10)
bir de gayrettepe emniyet müdürlüğü'ne yakın bir kokoreçci var.

adam papyonlu, takım elbiseli kokoreç yapıyor. meşhur birisiymiş. ordaki kokoreç de çok güzel :)

(istiklal sormuşsunuz ama aklıma geldi yazdım. yazmayın böyle şeyler, insanın canı çekiyor :P)
  • mea maxima culpa  (28.08.13 21:44:17 ~ 21:45:07)
bende bugün tok karnına sirkecide yedim mmc gidiyor be sıcak hava da bile orada çok güzel yapar sirkecideki yer;)

  • Dönmezer  (28.08.13 22:59:26)