Kedi Piresi İçin En Etkili Çözüm

nedir?

ense nahiyesinden uygulanan damla. ertesi güne pire falan kalmıyor. zararlı olduğunu söyleyenler de var ama ben görmedim. kimyasal bir madde, o yüzden de kedinin yalayamayacağı bölgeden dökülüyor. siz de kedinin damlalı yerlreine elinizi sürmez ve maddeyi yalayabileceği yerlerine taşımazsanız sorun olmaz sanırım. kedi bebekse ağır gelebilir, onlara sprey daha uygun. veteriner hekimden kaliteli olanından almanızı öneririm.

  • aggromela  (28.08.13 10:33:56)
hamile veya emzirir veya çok ufak değilse dış parazit ilacı

  • kediebesi  (28.08.13 10:35:36)
Yıllarca bu sorunu yaşayan biri olarak kesin çözüm,

Düzenli olarak (3ayda1 pirenin yoğunluğuna göre ayda1) :
Enseden uygulanan bitkisel içerikli pire damlası(öyle şişeden sıkılanlardan değil cam kapsul kırılarak tek seferlik uygulanan)
Yetersiz kalırsa sağlık bakanlığından onaylı bir firma tarafından evin ilaçlatılması standart boyutlarda bir ev için 15 dakikalık kokusuz zararsız bir işlem. Ücretide 100 TL civarında oluyor genellikle 6 ay garanti veriyorlar. İlacın zararsızlığı için söyledikleri cümle (ilaçlamadan yarım saat sonra yere elma düşerse alıp yıkamadan yiyebilirsiniz.)
  • mrmlq  (28.08.13 11:42:26)