Yardımcı olabilir misiniz?

İzmir Karşıyaka'daki ofisimize bir kedi sığındı hamileydi kıyamadık aldık. 4 tane dünya tatlısı yavrusu oldu derken bir tane de yolda ölmek üzere bir yavru bulup bu anneye verdik kendi yavrularıyla birlikte büyütmeye başladı. Yine derken bir yavru daha çıktı ortaya sokakta zor durumda onu da aldık ve bir başka daha. Şuan ofiste 7 yavru bir anne mevcut. bir tanesini bugun sahiplendirdik ancak elimizde 6 yavru kedi daha var. İzmir'de sahiplenmek isteyen varsa vermek isteriz çok tatlılar çok güzeller ancak ofiste bakımları zor oluyor. Evde köpeğim olduğu için alamıyorum evime. Sahiplendirme konusunda fikir de verebilirsiniz ya da sahiplenecek arkadaşları bana da yönlendirebilirsiniz. Nasıl isterseniz... Kediler siyah beyaz düz siyah renkteler.

öncelikle resimlerini çekip koyarsanız çok faydası olur.

  • mea maxima culpa  (27.08.13 15:21:52)
İzmir - Yavru kedilere yuva gibi bir başlıkla yukarda bir yerlerde sabitlenmesi gerekiyor normal şartlarda bunu silip yeni bir duyuru açarak modlardan da rica edebilirsiniz. ayrıca sahibinden petarkadaş minikpati gibi siteler var sahiplendirme amaçlı haysev de twitter adresinden duyurabilir rica ederseniz

  • panthera onca  (27.08.13 16:51:55)