İspanya - Türkiye maçı ( 28 Mart)

ntvspor çıktığından beri ntv'de maç izleyemez oldum. Kim sunuyor futbol maçlarını, murat kosova'dan dinleme şansımız nedir?

murat kosova da olabilir. ben güntekin onay olacağını düşünüyorum. adı osman olan -soyadını unuttum şimdi- bir spikerleri daha var o da sunabilir. ama hepsi türkiye'nin en başarılı spikerleridir nazarımda. en azından diğer kanallardakilere beş basarlar. (okay karacan'ı tenzih ederekten.)

edit: oha lan koca ercan taner'i unutmuşum.
  • teritori  (23.03.09 22:46:40 ~ 22:57:26)
"maçı ntv ile ntv spor ortak yayınlayacak. ntv’de güntekin onay – rıdvan dilmen, ntv spor’da ise ercan taner – hakan ünsal alternatifleriyle izlenebilecek."

demiş sözlükten vray.
  • rectoa  (23.03.09 22:49:01)
bu maci ercan taner anlatmazsa daha da izlemem ntv yi.

  • ne nicki be  (23.03.09 23:17:19)
bu maçı ercan taner anlatır.

  • comf  (24.03.09 02:55:52)
murat kosova, güntekin onay ikilisi çok iyi olurdu aslında.

ancak ntv reklamlarında ercan taner'i kullandığına göre anlatıcı o olacak.

yalnız ntvspor hakan ünsal falan bana saçma geldi. hakan ünsal'ı ben sakin bi programda izlemeye dayanamıyorum, bi maç yorumlaması eksikti...
  • fuatturkrap  (24.03.09 13:33:52)