birkaç gündür rüyamda beynime iğne sokup duruyorlar

hep aynı mekanda, tamamen sessiz, ingiliz sanayi sitesi gibi bir mekan, camlar falan kırılmış bazı yerlerde, hatta yerlerde de cam kırıkları var. bir adam yere yatmamı söylüyor, sonra diğer adam da beynime iğneyi sokuyor. bu benim için ölümü ifade ediyor o anda, biliyorum. hafif bir acı hissediyorum, sonra uyanıyorum. ondan sonra tekrar uyumaya devam ediyorum. bu birkaç gündür böyle devam ediyor arkadaşlar, bugün feci bir baş ağrısıyla uyandım. nedir bu her gece her gece?

niyeyse bana kendini yeni bir bakış açısına/düşünceye açmaya çalışıyormuşsun ama biraz zorlanıyomuşsun gibi geldi.
rüyamızdaki herkes bizim bilinçaltımızın üretimi

  • kediebesi  (26.08.13 14:18:00)
gözünüzü korkutmak gibi olmasın ama, baş ağrılarınız her gün devam ederse, bence hemen bir doktora gidin. bünye böyle alarm veriyor olabilir.

  • vercingetorix  (26.08.13 14:22:20)
hayatımın gidişatını etkileyecek önemli bir karar aldım 1-2 ay önce. yeni bir şey sayılır. ama bu şerefsiz bilinçaltı niye böyle oyunlar oynuyor. bildiğin korkutuyor ve acıtıyor. şu an bu rüyayı düşündükçe bile bir şeyler saplanıyormuş gibi hissediyorum.

bir de tekrar uyuyorum dedim ya bu rüyayı gördükten sonra. bu yarı uyanıklılık halinde rüyamda bir yerlere gittiğimi, bir maceraya katıldığımı ama her seferinde yenilip o düzlemden bu şekilde çıkartıldığımı hayal ettim. beni her seferinde yakalıyorlar ve beynime iğne sokarak oradan çıkartıyorlar. ben de gerçekliğe geri dönüş yapıyorum. bu geceki rüyamda adam, "hadi çabuk ol daha yüzlerce kişi var" dedi mesela. he? çok etkiliyor bu rüya beni.
  • kaufman  (26.08.13 14:23:00)