Düğün İçin Giriş,Dans, Pasta Kesme Müziği

Selam ahalinin Beethoven'ları. 2 hafta içinde yakın arkadaşım evleniyor ve düğün için müzik aramaktayız. Öncelikle düğün kapalı bir mekanda olacak ve salona yürüyerek giriş yapacaklar. Giriş müziği için yerli,yabancı farketmez bir müzik arıyoruz. Ayrıca dans içinde müziği güzel, sözleri anlamlı bir Türkçe birde yabancı bir müzik istiyoruz sizden. Son olarak pasta keserken ne önerebilirsiniz? Şimdiden herkese teşekkürler.

dans için klişe olcak ama www.youtube.com

  • sadelisoda  (26.08.13 12:02:41)
Ben star wars ve geleceğe dönüş hastası olduğum için giriş müziğim imperial march ilk dans müziğim de earth angel'dı.

giriş : www.youtube.com

dans müziğim: www.youtube.com

pasta keserken blind guardian - bard's song çaldırıp arkadaşlarımla büyük bardaklarda bir atokuşturarak söylemek istedim ama o kadarına da hanım izin vermedi. o bir şeyler seçti de ne olduğunu bile bilmiyorum şu anda.
  • godsparticle  (26.08.13 12:49:19)
giriş için ama epik olsun diye nakarat gibi olan yerde (2:17) içeri girmeleri lazım. önceki 2 dakikalık kısım hazırlanma için.
www.youtube.com

gerçi bunlar kilisede evlenenler, konsept farklı ama uygulanınca şöyle bir şey oluyor
www.youtube.com

dans müziği için ise earth angel +1
  • aychovsky  (26.08.13 12:49:26 ~ 12:50:04)