Hi-rez studios-smite oynayamadık

Sorun bende mi bilmiyorum ama bu salak firmadan bi kez tribes ı indirmeye kalkmıştım ama olmamıştı, download yapıyor gibi görünüyor ama oyun açılmıyor, bu sefer smite ı indireyim dedim, sabaha kadar açıktı bilgisayar, arada kalkıp baktım, ulan sürekli patch atıyor bi şey yapıyor, tamam bitti al oyna dedi ama program files da belgesi bile yüklü değil, e sen sabaha kadar 4 gb ne indirdin o zaman? Bu hi rez studios un downloadları nasıl yapılıyor allah aşkına, salaklık bende ki iki seferde de yapamadım

abi steam üzerindende, normal olarakta tribes indirmeye çalıştım, 6 ay sürdü valla bak, gelmiş bana 10 kb ile download yapmaya çalışıyor. ondan sonra1 ay oynadım, bi patch çıkardılar 6 ayda oyuna girmedi.

yani bu adamlar çok sakat, hiç başlayıpta oyun yoksunluğu çekme boşuna
  • killerbee  (26.08.13 07:13:24 ~ 07:14:43)
tribese yada öteki oyunun ayarlarına gir, ilk tıkladığın ekranda, orada refresh(scan, yada resette olabilir) servers, check update tarzında bi kaç bu ton var onlara tıkla bekle.

hani dedim belki bu yüzden açmıyodur.
  • killerbee  (26.08.13 07:25:51)