Leyla ve mecnun başka kanalda yayınlanamaz mı ?

diyeceksiniz kaç tane yansız kanal kaldı ama illa ki vardır bu güzide diziyi yayınlayacak birkaç deliyürek. yok mudur ? :(

vardır tabi ama reytingleri çok düşüktü son sezonunda. o yüzden hiçbir kanalın yayınlayacağını sanmıyorum.

  • s e ff a f  (24.08.13 22:49:17)
henüz kimseden böyle bir teklif gelmedi diyordu burak aksak röportajda

  • rotten head  (24.08.13 22:51:01)
"Gezi Parkı protestolarına destek verdiği gerekçesiyle TRT yönetimi tarafından kaldırıldığı iddia edilen "Leyla ile Mecnun"un başka bir kanalda yayınlanıp yayınlanmayacağı tartışma konusu oldu.

Dizinin yapımcısı Eflatun Film’in sahibi Onur Ünlü, yakın çevresine “TRT 1’de dizi kesin olarak bitti. Artık diziyi başka bir kanalda yayınlamak istemiyorum. Çok yorulduk. Şu an için bir kanalla görüşmemiz yok. Ama ileride ne olur bilinmez” diyerek yine de açık kapı bıraktı.
FOX'la Görüşme Olmadı
Dizinin senaristi Burak Aksak ise, “Onur telefonla dizinin bittiğini söyledi. Bugün bir görüşmemiz olacak. Ondan sonra bir karar vereceğiz. Başka bir kanala geçmeyi düşünmüyorum. Onur da benim gibi düşünüyor. Dizi bitti gibi bir şey” dedi. ‘Leyla ile Mecnun’ dizisinin Fox TV’ye geçeceği haberlerineyse Aksak, “Fox’la görüşmemiz bile olmadı” dedi."
  • kablelvuku  (24.08.13 22:52:24)
yaw o dandik kanallardan vazgeçtim, bari bi kaç sinema filmiyle bi yere bağlasalardı? böyle löpedenek de vazgeçilmez ki...evet, bi kaç sinema filmi lafta kolay ama söz konusu da Leyla ile Mecnun...

  • spider03  (24.08.13 22:57:22)