[]

türksat kablo tarife sorunsalı

Gençler selam,

Evde turksat kullanıcısı olarak şunlara sahibiz : Teledünya temel paket (hd) = 12,5 tl . Uydunet 1 mbit : 29 tl . Sinema paketi (sd) = 9,9 Toplamda = 51,40 tl para ödüyoruz.

Lakin 1 mbit internet artık baya sıkmaya başladı. Türksat malum internet paketlerine kazığın allahını yaptı ve 49 tl den aşağı paket kalmadı.

Sitelerindeki kampanyalar sanırım yeni gelen kullanıcılar için. Bunun dışında türksat kablo kullanıp tavsiye edebileceğiniz kombo paketler var mı acaba?

 
kablonet in yaz kampanyalarına bak çok daha iyi paketler var hd teledunya + 20 mb internet 50tl gibi bir de hd olmayan kablotv ile 20 mb internet var kullanıcılar için


  • neon adam  (24.08.13 19:13:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.