üzerinde mekik şınav gibi hareketler yapılabilecek şey (şilte?)

adından bile emin olmadığım bu şeyi nereden alabilirim? spor mağazası? kamp , dağcılık malzemeleri satan yerler? yataş?

yatas haric hepsinden.

silte de diyebilirsiniz ama mat demenizi oneririm.
  • intended for single use only  (23.08.13 22:07:37)
Decathlon

  • safsafinaz  (23.08.13 22:07:48)
mat deniyor sosyetede.spor mağazalarında bulabilirsin sanırım hepsiburada gittigidiyor ebay de falan da vardır ankara için. (bkz: ülkealan pasajı)

  • panthera onca  (23.08.13 22:12:50)
  • demoniclewinsky  (23.08.13 22:24:16)
25 lira vermeyin mata. av malzemeleri, askeri malzemeler satan yerlerde uygun fiyata olur genelde.

  • intended for single use only  (23.08.13 22:31:16)
bence kendinizi ona alıştırmayıp sert zemine alışmaya çalışın. Böylece "minderim yok" gibi absürd bir sebep ortaya çıksa bile antrenman programınız hiç aksamamış olur.
Bir de; yakınlarda uzakdoğu sporları ya da kick boks thai boks vb. eğitimi veren bir salon varsa "nerden aldınız"diye sorabilirsiniz yine de alacaksanız; onlarınkiler daha rahat gelmiştir bana hep nedense, hem belki sizi toptan fiyatına perakende satış vs. yapan bi yere yönendirirler. Elbette buna ayıracak biraz fazladan vaktiniz varsa.

  • dafaiss  (23.08.13 22:39:32)