[]

sözleşmeli öğretmenlik olayları

eylül başında başvurular başlıyormuş bizim burada. e ne zaman atama yapıyorlar ki? hemencik oluyor mu bu işler, yoksa sürünülüyor mu epey bi? ona göre başka iş bakacağım yoksa :)
 
sözleşmeli dediğiniz ücretli öğretmenlik mi?


  • zahist  (23.08.13 13:16:21) 
evet.


  • vercingetorix  (23.08.13 13:19:44) 
çok ayrıntı bilmemekle birlikte onda bile torpil döndüğünü biliyorum, özellikle büyük şehirlerde bir tanıdığın yoksa zormuş işe başlamak. bir de çekilir dert değil diyorlar ama hiç yapmadığım iş için net konuşmak istemem.


  • zahist  (23.08.13 13:22:03) 
atananların yerleştirme, nakil vs. durumları belli olduğunda açıkta kalan yerler için ararlar. yani eylül'ün onunu falan bulur bence aramaya başlamaları en erken. ilk etapta sana sıra gelmezse, sonrasında yıl boyunca her an arayabiliyorlar. yarı yıl tatilinde ya da okulların kapanmasına yakın ilkbaharda gibi...

bir de buradaki mili eğitim, yapılan başvuruyu genel bir iş başvurusu gibi değerlendirip, ilçedeki öğretmen arayan dershanelerle bilgileri paylaşıyordu geçen sene.
  • strangerinhere  (23.08.13 13:45:56 ~ 13:46:22) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.