RTE'den neden nefret ediyoruz?

troll falan değilim. RTE ve Akp hükumetinden nefret eden biri olarak sizin nedenlerinizi merak ediyorum...

Adamin yuzunde meymenet yok ki neyini sevicen allasen

  • condom kurşunu  (22.08.13 21:32:13)
1. üslubunun iticiliği(iyibiliriz.biz)
2. toptan zihniyet yapısı(parti politikası, Atatürk düşmanlığı vs)
3. amerikanın uşağı olması
4. eğitim sisteminin içine etmesi(kopya skandalları, yönetmeliklerin saçma sapan değişmesi vs..)
5. gezi olaylarında halkı kutuplaştıması(%50-%50)
6. din din din sömürüsü
  • sadecece  (22.08.13 21:35:03)
Her şeyi iyi bilmesinden dolayı nefret ediyorum.

  • armagan  (22.08.13 21:35:11)
çok sinsi ve içten pazarlıklı bence. ben bu yüzden ve samimiyetsizliğinden, itici üslubundan dolayı nefret ediyorum.

  • baldur  (22.08.13 21:35:20)
kendi görüşlerini herkesin görüşü olarak görmesi, dini kullanarak insanların üzerinden sürekli bir şeyler yapması vs.

  • prezarlatif  (22.08.13 21:36:03)
yüzlerce sayılacak şey var, fakat benim için en önemlisi bu kadar çok şehit verilmişken, hiç bir şey olmamış gibi neredeyse ülkeyi bölmüş olmaları, herşeyden taviz vererek birde terörü biz bitirdik ayaklarına yatmaları.

bu bitirmek değil teslim olmaktır.
  • killerbee  (22.08.13 21:44:43 ~ 21:45:10)
insanların inançlarını kullanıyor.

  • nunishuris  (22.08.13 21:47:12)
nefretle konuşuyor, nefretle nefes alıyor, nefretle besleniyor... kısaca siyaseti bunun üzerine kurulu; kendi böyle istiyor. Bunu seçmen kitlesini birarada tutmak için bir çimento gibi kullanıyor. Ona olan nefret seçmen kitlesine kusulduğunda da amacına ulaşmış oluyor.

  • dafaiss  (22.08.13 21:53:31)
Neoliberal politikayı köylünün bile hayatına soktuğu için
Tarım ve hayvancılığı bitirdiği için
İşsizliği bu seviyelere getirdiği için
Ülkeyi nefretle donatıp insanları birbirine düşman ettiği için
7 sülalesine yetecek parayı götürdüğü için
Kadrolaşma tavan yaptığı için
Akpli olmayan herkesin ateist, vatan haini vs görülmesine sebep olduğu için
Cinayetlerin, suç oranlarının vs bu kadar artmasına sebep olduğu için...
  • chavez s venezuela  (22.08.13 21:54:50)
benim en temel nedenim nefret dolu oluşu, sevgisiz biri o.
ülkeyi pek çok bakımdan, bana göre, iyi yönetememesi nefret etmeme yetmezdi yoksa.

  • pinkket  (22.08.13 21:56:27 ~ 21:56:53)
beni bir kadın olarak, bir öğrenci olarak, bir işçi olarak, bir insan olarak görmezden gelmesinden dolayı.

  • kayisili turta  (22.08.13 21:57:35)
@konusma ben konusuyorum daha bitirmedim

Âdeta zihinsel orgazm oldum. O ne listeymiş arkadaş!
  • Dunedan  (22.08.13 22:10:12)
saymakla bitmez ancak topluca bir cümlede anlatacak olursak; hayatımın içine sıçtığı için...

her alanda: eğitim, din, gelir, gider vs... düzgün tek bir şey yok...
  • ucan spagetticanavari  (22.08.13 22:11:45)
diktatörlük sevdasına sahip olması.. kendisine tapan koyunlar sayesinde kendini tanrı gücünde sanması

  • facebook  (22.08.13 22:16:42)
kendi dinini oluşturması. evet kendi dinini oluşturdu adam bildiğin müritleri falan var bu dine mensup olmayanları dinsiz, ateist görüyor.

bunun yanında dik kafalılığı ve empati olgusunun sıfıra inmesi. bariz esnaf kafası var bana olunca oh ne ala sana nerede süheyla hesabı.

gezi olaylarındaki tavrı tutumu ve o esnada meclisten geçirdiği yasalar.

kürtaj meselesi.

eğitim sisteminin çökmesi.

her yere adalet sarayı dikip adaletin a'sına şapkasız koyması. (anlaşılmıştır sanırım.)

bizi biliriz tavrı. aynı anda 7 meslek kolunda görmesi kendisini.

ve tabi ki gıdım gıdım ülkeyi satması. sıcak para ile şirin gözükmesi.

tabi ki sam amca'nın ofisindeki uşaktan tek farkı bi ülkenin başında olması.
  • pomaklar  (23.08.13 02:06:39)