Bilgisayarın Açılmaması

Merhabalar;
Sabah bataryasız halde internette takılırken bir anda elektrikler gidip geldi ve bilgisayar kapandı. Şimdi tekrar açtım. Kullanıcı Hesapları bölümüne kadar geldi. Yönetici hesabına girdiğimde uzun bir süre " Başlatılıyor" yazısı çıktıktan sonra " Masaüstünüz hazırlanıyor " diyip benim masaüstümden farklı bir masaüstü açtı ve "geçici bir çözüm üretmiştir Windows " gibi bir ifade geçti.
-Guest ve diğer hesaplara sorunsuz girilebiliyor. Her şey aynı. Ama benim tüm dosyalar yönetici hesabında.
Ne yapabilirim? Ne yapmalıyım?

Teşekkürler

probleme kesin bi çözüm bilmiyorum ama bende olduğunda bir kaç kez res attım toparlamıştı laptop.

  • mucaravci  (22.08.13 16:09:39 ~ 16:09:48)
o değilde ''geçici bir çözüm üretmiştir Windows'' kısmına takıldım.. senin windowz ne şair ne devrik cumle delisi çıkmış öyle. sevdim.:)

çözüm: windows restore yapıp bir gun onceye doneceksın. Time machine hesabı.
  • anonymice  (22.08.13 16:38:08)