Saç tebeşiri sever misiniz?

www.sac-tebesiri.com

Bilmeyenler şurdan bakabilir nasıl bir şey olduğuna ve durduğuna. Karar veremedim bir türlü. Nasıl duruyo sizce? Çok mu itici?

Kendimi tanıtmam lazım galiba: heygirlü severek takip eden, özgürlüğünü yeni kazanmış köylüyüm.

bence cool

  • freebird5406_2  (22.08.13 15:44:30)
bence gayet sevimli. ama koyu renk saçlarda işe yaramadığını duymuştum söyleyeyim dedim.

  • kupakızı  (22.08.13 15:47:19)
berbat. tam anlamıyla yeni özgürlük kazanmış köylü işi.

  • kamera motor  (22.08.13 15:48:17)
@ok by ben karışık yaparım ben herhalde. mor-pembe-yeşil-maviyi parça parça sürerim. çok iğrenç durabilitesi de var tabii ama çirkin olursa yıkayabilecek olmak hoşuma gitti. boyada sorun çıkarsa dönüşü yok diye korkuyorum.

  • okuyamıyom ben ya  (22.08.13 15:55:02)
yaşa bakar. liseli, yeni üniversiteli ve hey girl okuyacak yaşta iseniz sevimli olabilir ama eğer 25 üstü iseniz kaldırmaz.

  • aychovsky  (22.08.13 15:56:03)
ben beğendim, hatta biraz klasik bi duruşum olmasa almayı bile düsünebilirim

  • balpolen  (22.08.13 16:00:32)
kızlar bilginiz kuru pasteli saçınıza sürüyorsunuz. pazarlama harikası olarak tebrık etmek lazım valla. lisedeyken yapardık.

  • mymissingstars  (22.08.13 16:01:46)
@little miss rejectee saçımın rengi arkadaşınızın saçından açık galiba. hem de daha seyrek boyamayı düşünüyorum. daha açık saçla ve daha seyrek boyayla mükemmel olabilir diye düşünüyorum. umarım yanılmıyorumdur.

  • okuyamıyom ben ya  (22.08.13 16:03:12)
Çok güzel. Keşke saçı kestirmeden önce haberim olsaymış bundan.

  • timburton  (22.08.13 16:04:17)
çok kararsız kaldıysan kırtasiyelerde tek toz pasteller satılıyor 2-3 liraya ki mymissingstars'ın da söylediği gibi saç tebeşiri diye kakalamaya çalıştıkları şey esasen bu, al bir tane dene.

  • mayaa  (22.08.13 16:13:39)
@mayaa teşekkür ederim hemen gidip sorucam kırtasiyeye. umarım kolay bulunan bi şeydir.

@ok by bakalop bi yapayım güzel olursa gösteririm :D
  • okuyamıyom ben ya  (22.08.13 16:45:36)
güzelmiş, dene gitsin olmadı yıkarsın

  • neo  (22.08.13 17:06:01)
biraz tarzınla alakalı bence ben böyle şeyleri tiki diye tabir edilen insanlara yakıştıramıyorum hiç.

bir de saçların açık sarıysa güzel olur bence.
  • april12th  (22.08.13 18:56:16)