Siyasi parti ismi

"Şu anki siyasi partileri bir kenara bırakırsak" bana oyunuzu kafadan, içeriğine bile göz gezdirmeden direk alacak bir parti ismi söyleyin.
Yani tabi ki abartı oldu ama kafanızdaki siyasi ve sosyal düşüncelerinizi, ideolojinizi en net anlatan parti ismini rica ediyorum.
Yurt dışında var olan bir parti de olabilir ama sizin yaratıcılığınıza daha çok ihtiyacım var.
Herkes rengini belli eden bir parti ismi söylesin ama "bu isimde bir parti olsa direk okumu alır" dediğiniz bir partinin ismi olsun.
Teşekkürler.

PPPP
Plaj parti pijama partisi

PSGKP
PLAJDA SEXY VE GÜZEL KIZLAR PARTİSİ
İTALYADA VARDI MESELA BU G*TE OY VERİN DİYE :D
  • netadam  (22.08.13 15:29:33)
ÖP
(Özgürlük Partisi)

  • deletesystem32  (22.08.13 15:31:30)
yok sanırım öyle bişy.
tüm güzel kavramlar adını kullanıpğ aksine hizmet edenlerce ya da aksi olmasa da ona uygun tutumu takınmayanlraca kirletildi, kirletiliyor.
adalet, özgürlük, barış, demokrasi, eşitlik, kardeşlik...
  • dafaiss  (22.08.13 15:32:42)
AHP
Adalet ve hakikat partisi

isme bakmadan oy verecez de her adalet diyene tuzluğumuzla koşarsak ne oluyor gördük
  • hewit  (22.08.13 15:45:00 ~ 15:45:35)
(bkz: YDP) iyidir.
(bkz: yüce diriliş partisi)

  • ateyist_  (22.08.13 16:07:10 ~ 16:07:35)
GAP

gençlerin arayışı partisi. bütün zenginler basar oyunu. güneydoğudakilerin de yarısını alırız.
  • zazazaraeta  (22.08.13 16:33:14)
türkiye partisi ??

  • etna  (22.08.13 16:54:39)