25 dk sureyle butun ulkenin interneti kesildi ve aciktan 100 bin Suriyeli..

25 dk sureyle butun ulkenin interneti kesildi ve aciktan 100 bin Suriyeli secmen olarak YSK sistemine kaydedildi.

Bu olay nedir?

Ahaha. Muhalefet olmak var gerizekalı olmak var.

Ulkede 100bin suriyeliyi eklemek icin interneti kesmeye gerek yok. Cevrim ici iken yapilabilir.

Ki suriyelileri eklemeye de gerek yok.

Lan ne kadar cok amerikan filmi izleuen mal ve boyle salakca seylere inanan ahmak var anlamiyorum.

Akplilere koyun diyorlar al sana akpli olmayan koyunlar
  • efrasiyab87  (21.08.13 07:04:15)
Hakaten çok anlamlı değil, zaten bütün ülkenin interneti de yaklaşık olarak tek firmanın altyapısına ve kablolarına bağlı olduğu için kesilme normal, suriyelileri de çoktan kaydetmişlerdir büyük ihtimalle.

  • whoosie  (21.08.13 08:23:27)
48 saat daha direnirsek hükümet düşerden daha komik bence.

  • ne nicki be  (21.08.13 09:29:52)
hoş bir trollemedir.

  • nereye bu gidis  (21.08.13 09:58:11)
yazılım ekibi iyi olan adam onu çevrimiçiyken de yapar

  • kargn  (21.08.13 10:05:50)
Adama laf söylemiyorum bunu yazan ve inananlara diyorum.

Gerizekaliya gerizekali demezsek insanlar kendini geliştirme ihtiyacı hissetmez.

Camide icgi ictilerrr olayina da ayni tepkiyi veriyorum. Ortalama zekaya sahip biri olarak bu tur haberleri zekama hakaret olarak algiliyorum çünkü
  • efrasiyab87  (21.08.13 14:39:28)