duyuru ahalisi

hayatımda ilk kez yaşıyorum sanırım bu duyguyu. haliyle de ilk kez kuracağım şu cümleyi.
ne iyi insanlarsınız be. öyle şaşırıyorum ki bazen. bir daha bir daha okuyorum herhangi bir duyurunun herhangi yapıcı bir cevabını. bir endişeyle duyuruyu açanın içinin rahatladığını ya da işleri yoluna koyacağına inandığı hali hayal ediyorum, gülümsüyorum sonra. benimki biraz fazla yalnız kalmaktan kaynaklanıyor tabii. kaçıp kendimi korumaya almış olmamla dışardaki insanlara iletişimimi kapatarak bu yola girmiş, böyle bir hayatı tercih etmiş olduğum için. yapamayacağımdan değil, yapmak istemeyişimden. duyuru haricinde sıkıntılı anda ya içime atmaktan ya da kendi başıma saatlerce düşünmeyi kendime şart koştuğumdan. daha süresinin dolmadığını hissediyorum çünkü korkuyorum. haliyle bir de ocd si olan biriyim. biraz daha sessiz kalmaya ihtiyacım var. iyileşmem, sakinleşmem gerek. neyse.

hadi ben böyleyim falan da, benden başka birinin de duyurudakileri izleyip böyle alakası olmayan bir şeyden mutluluk duyduğu oluyor mu, onu merak ediyorum.

vallahi bakın, çok güzel insanlar varmış dünyada. nasıl, ne zaman bu kadar sıkmışım kendimi, umudumu yitirmişim bilmiyorum. biliyorum da, bilmiyorum işte...

çok güzel insanlar var duyuruda,mutlu oluyorum ben de.

  • rock n roll  (20.08.13 22:00:00)
çoğu güzel, geçen yıl duyuru sayesinde ihtiyacı olan birine buzdolabımızı vermeye çalışmamız ve bir öğrencinin gelip sırtlayıp götürmesi eşimle beni ne kadar duygulandırmıştı hala unutamam.

  • mega idea  (20.08.13 22:04:31)
sözlüğe göre daha düzgün insanlar toplanmış. sözlüğün trolleri burada pek prim yapamadığı için sanırım. nickaltı, dünün en beğenilen duyurusu, badilik gibi popüler olma araçları burada yok ayrıca.

kayıtlı kullanıcılar da aynı şekilde.
  • [silinmiş]  (20.08.13 22:04:42)
bir sonraki pazartesi il dışına iş görüşmesine gideceğim. gideceğim yer hakkında hiç bir fikrim yok. duyuru'ya yazdım dün çünkü kalacak yer lazımdı. buradaki herkese güveniyorum bir şekilde. kalacağım pansiyon belli mesela şuan. gerek duyuruya gerek özel mesaj yoluyla aynı yere peş peşe reverans geldi. belki şimdi işi kapacağım. kimin sayesinde? duyurunun...

yıl 2009 antalya'da üniversite kazandım. 50'nin üzerinde mesaj aldım. antalya'ya ayak bastığımda ne nerede her yeri karış karış biliyordum, içim rahatlamıştı. daha önceden üniversite tecrübem olmamasına karşın olayı 1 haftada kaptım. kimin sayesinde? duyurunun...

2011'de ehliyet aldım. direksiyon sınavına girmeden 1 gün önce burada madde madde pratik yaptık. sonraki gün ne oldu? sınavı geçtim ve ehliyet aldım. kimin sayesinde? duyurunun...

daha sayamayacağım kadar çok şey işte. iyi ki varsınız...

<3
  • synche  (20.08.13 22:06:33 ~ 22:14:22)
iyi insanlar hala var

  • facebook  (20.08.13 22:11:37)
7-8 yillik yazarim, duyurudaki cevaplarim sozluk entry sayimdan fazladir belki, ya da login sayim.
Duyuru candir.

  • mat couthon  (20.08.13 22:12:05)
kac kere hic sormadan para topladik birilerine yardim etmek icin.
kac kere biz verdik sormadan (iyilik soylenmez tabi ama yeri geldigi icin soliyorum)
kac kere dertlendik, 2 lafin belini kiracak adam aradik sagolsun yalniz birakmadilar.
kac kere derdi olanlara elimizden geldigi kadar yardim etmeye calistik saatlerce dinledik, gerekirse yuz yuze konustuk..
burdaki kitlenin cogunun da profili bu zaten, o yuzden ayni hisleri seninle paylasiyorum ve yeri gelmisken ben de soliim
burdakileri seviyorum..
  • rentts  (20.08.13 22:14:35)
ayy nasıl güzel okudum şimdi bunları yine. ne mutlu oldum sayenizde.
çok sağlam iletişimler kurulmuş burada. geçen yıl arada bir giriyordum duyuruya sadece ama şu son mevsimle birlikte sık sık gözlemler oldum bunu. umarım bu şekilde de devam eder. gördünüz mü neler, kimler hiç haberleri olmadan kimlere nasıl mutluluk, umut veriyor. hiç beklenmedik bana bile..
geç gördüm ama görmüş oldum. biraz önce oldu ha bu aydınlanmam. hala şoktayım.
teşekkür etmem gerekiyor bunun için, varolun.

cigerdelen, <3.
  • retronology  (20.08.13 22:42:25 ~ 22:42:48)
Tercih döneminde bana da az yardım yapılmadı buradan.Babama mı okutmadım cevapları neler neler.Benim de minnettarlığım sürüyor buraya,bir gün ben de dayanamayıp "Sizi Seviyorum!" duyurusu açacağım sanırım.

  • damba  (20.08.13 22:44:42)