The Beatles'ınki gibi hayran kitlesi...

...olan, eski sayılmayacak müzisyenler var mı hâlâ? Daha doğrusu bu kadar etki sahibi müzisyen çıkıyor mu artık? Öyle bi kitlesi olacak ki mesela konser sırasında kendini paralayacak, boğazını yırtarcasına çığlık atacak, düşüp bayılacak, müzisyenin iniş yapacağı havaalanını işgal edecek, (The Beatles'tan, oha dediğim, duyuru açma sebebim olan örnek) konserde o kadar gürültü edecek ki müzisyen ne çaldığını duyamayıp konseri kesecek. Justin Bieber hayranları geliyor aklıma ama bu kadar aşırıya kaçıyorlar mı?

maalesef justin bieber ve one direction bugunun örnekleri. Genele yayarsakta ingiliz boybandler bu kategoriye dahil olur.

  • johnny lash  (20.08.13 19:47:48)
biliyorsundur sanırım metallica'nın 91 konserini. şu araya serpiştirilen askerlerin bile birbirlerinin omzuna çıkıp tepindiği konser. enter sandman yazınca üçüncü sırada çıkıyordu en son. o konserden sonra fark ettim ki dünyadaki bütün ergenleri toplayacak bir boyband de olsan, ana dilinde konuşuyormuş gibi enstrümanıyla oynayan adamları toplayıp müthiş bir caz grubu da kursan, ne bileyim insanlara 34263245634 bpmde head bang de yaptırsan zor verirsin öyle bir konser. en azından ben görmedim ondan başkasını.

  • zazazaraeta  (20.08.13 20:46:15)
kabul etsinler ya da etmesinler, justin bieber, one direction falan günümüzün the beatles'ıdır.

  • nohut kokusu sacan duduklu tencere  (20.08.13 20:58:59)